Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Synchronizacja zegarka garmin z samsung health

(Temat utworzony: 2 tygodni(e) temu)
195 Wyświetlenia
Zajac151
Apprentice
Opcje
Witam, kupiłem ostatnio dziewczynie zegarek garmin vivoactive 4s. Staram sie połączyć zegarek z aplikacją samsung health żeby były widoczne wszytskie aktywności ( włącznie z krokami). Próbowałem aplikacji health sync, jednak ona nie synchronizuje kroków. Podobno po nowej aktualizacji aplikacji samsunga. Czy ktoś zna jakąś alternatywna opcję na połączenie zegarka z aplikacją samsunga? Dziewczyna posiada telefon s10e. Bardzo by mi zależało na rozwiązaniu. 
19 Odpowiedzi
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Zegarki, czy opaski Xiaomi łączą się przez aplikacje Zeep Life, i w tej aplikacji mają wszystkie parametry więc nie ma mozliwosci połączyć zegarka z Samsung Healt.
megi0920
First Poster
Opcje
Czy ktoś znalazł sposób na to, by zsynchronizować kroki z aplikacji Garmin Connect do aplikacji Samung Health ? 
Health Sync nie działa, aktualizuje wszystko prócz kroków.
0 Like
adifek
Journeyman
Opcje
Samsung health zablokował w API możliwość dodawania kroków. Nie da się synchronizować.
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@megi0920  Dzień Dobry

Nie mam możliwość połączenia zegarka z aplikacją Samsung Health.


megi0920
First Poster
Opcje
Zegarka wiem że się nie da, bardziej pytałam o jakąś aplikacje która zrobi przesył danych. Aż niemożliwe że 21 wiek i nie wymyslili obejścia 🤣
0 Like
relativ
Voyager
Opcje

Ja używam od kilku lat tej aplikacji do przesyłania danych miedzy aplikacjami obsługującymi urządzenia różnych firm https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.appyhapps.healthsync

 

Screenshot_20240503_170231_Health Sync.jpg

 

0 Like
megi0920
First Poster
Opcje
No tak , przesyła wszystko OPRÓCZ kroków wykonanych w ciągu dnia :smiling-face:
0 Like
relativ
Voyager
Opcje

Nie zauważyłem, że pisałeś o tym na początku. Ja akurat kroków nie przesyłam, mam zegarek Samsunga.

0 Like
relativ
Voyager
Opcje

Właśnie wymyślili obejście . Dlaczego producent aplikacji Samsung Health ma pomagać innej firmie sprzedawać jej zegarki. Ma swoje 😉

0 Like
megi0920
First Poster
Opcje
No nie do końca wymyslili, bo nie kupię produktu ich firmy skoro bateria wytrzymuje max 1.5 dnia
0 Like