Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Synchronizacja zegarka garmin z samsung health

(Temat utworzony: 27-06-2021 11:20 PM)
7891 Wyświetlenia
Zajac151
Apprentice
Opcje
Witam, kupiłem ostatnio dziewczynie zegarek garmin vivoactive 4s. Staram sie połączyć zegarek z aplikacją samsung health żeby były widoczne wszytskie aktywności ( włącznie z krokami). Próbowałem aplikacji health sync, jednak ona nie synchronizuje kroków. Podobno po nowej aktualizacji aplikacji samsunga. Czy ktoś zna jakąś alternatywna opcję na połączenie zegarka z aplikacją samsunga? Dziewczyna posiada telefon s10e. Bardzo by mi zależało na rozwiązaniu. 
19 Odpowiedzi
Ewamilozin72
Helping Hand
Opcje
Do Połączenia zegarka Garmin z telefonem samsunga służy aplikacja Garmin Connect Mobile. Może tam uda się włączyć synchronizację z aplikacją samsunga.
Zajac151
Apprentice
Opcje
Aplikacja łączy zegarek z telefonem. Ale jest ona strasznie nie intuicyjna, przeszukałem cała i niema nic o połączaniu z samsung health.
0 Like
Ewamilozin72
Helping Hand
Opcje
To na tą chwilę nic innego nie ma, zawsze jest problem pomiędzy urządzeniami innego producenta a Samsungiem, może napisz do Garmin z czym masz problem .
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @Zajac151 

Nie mam możliwość połączenia zegarka z aplikacją Samsung Health.

djmauris
First Poster
Opcje
Witam, czy ktoś znalazł sposób na synchronizację kroków Garmin -> Samsung Health?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@djmauris  Witam

Proszę spróbować  Garmin Connect Mobile. Może tam uda się włączyć synchronizację z aplikacją samsunga. Natomiast nie wiem czy to będzie w 100 % możliwe i będzie w pełni działało.


djmauris
First Poster
Opcje
Pobrałem Health Sync lecz niestety nie ma synchronizacji kroków a na tym najbardziej mi zależy, resztę danych prawidłowo synchronizuje
0 Like
IgorM
Navigator
Opcje

@djmauris @Zajac151 Jeśli wcześniej Health Sync synchronizowała dane, z aplikacją Samsung Health to można spróbować odinstalować aktualizacje aplikacji Samsung Health: Ustawienia > Aplikacje > Samsung Health > trzy kropki > Odinstaluj aktualizacje.  

kubus201
Apprentice
Opcje
Cześć czy wie ktoś jak połączyć zegarek mi watch lite z samsung healt? 
0 Like