Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zmienic wyglad ikon

(Temat utworzony: 15-10-2019 08:41 PM)
11831 Wyświetlenia
Mati20192019
Pioneer
Opcje

Witam

Jak zmienic wyglad ikon chodzi mi o rozmiar aby byly mniejsze na ekranie telefonu?

0 Like
11 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mati20192019, Ustawienia --> Wyświetlacz --> Ekran startowy --> Siatka ekranu startowego --> wybierz większy rozmiar siatki, np. 5x6

 

ikony.jpg


Mati20192019
Pioneer
Opcje

Ale mi chodzi o te ikony co sa pod spodem te ktore sa na stale czyli np logo telefonu woadomosci te co sa u dlou takie trzy bo one sa duze

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mati20192019  NIe ma innych opcji zmniejszenia tych ikon.


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mati20192019, Rozmiaru tych ikon nie można zmienić. Nie wiem jak jest na S10, ale na Note 10 można usunąć wszystkie ikony z tego paska i pozostawić go pustym.

 

Screenshot_20191015-214128_One UI Home.jpg

 

Jeżeli chciałbyś uzyskać większe możliwości personalizacji ekranu startowego, to spróbuj poszukać jakiegoś alternatywnego launchera w Sklepie Play.

https://play.google.com/store/search?q=launcher&c=apps


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Mati20192019  w serii S10, też można usunąć te ikony, reszta dział tak jak opisał to @kamil40013 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Bobrek
Voyager
Opcje
Witam , tak jak w tytule tematu. Jest możliwość wrzucenia własnej paczki ikon z innego źródła? Po czym ją ustawić w aplikacji "motywy " te ikony ? Próbował ktoś ? Albo ma jakieś informacje na ten temat? 
0 Like
Flamingo_
Voyager
Opcje
Można jedynie za pomocą aplikacji z Sklep Google. Próbowałam "X Icon Changer" ale u mnie nie działało
nonanymore
Student
Opcje
Ściągnęłam Theme Park i bez problemu dodałam paczki ikon. Tylko musisz znaleźć na necie samo APK i ściągnąć
0 Like
WIKT
Explorer
Opcje
Ja używam Nova Launcher i tam możesz dowolnie przerabiać ikony i pulpit pod siebie
0 Like