Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Najnowsze aktualizacje aplikacji Samsung

(Temat utworzony: 26-03-2019 02:44 PM)
51605 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

sklepy.png

Postanowiłem stworzyć wątek, w którym będziemy dzielić się informacjami o najnowszych aktualizacjach oraz nowościach jakie znalazły się w aplikacjach firmy Samsung. Pamiętajcie, że zdecydowana większość aplikacji Samsung dostępnych jest w sklepie Galaxy Store a tylko niewielka część jest dostępna z poziomu sklepu Google Play.

Zapraszam do dzielenia się informacjami odnośnie nowych aktualizacji aplikacji oraz nowych funkcji i możliwości jakie zauważyliście po wgraniu nowszej wersji.


2 436 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24  Dobry pomysł:-)  

A dzisiaj pojawiła się nieduża  aktualizacja do aplikacji Samsung Level. 


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Aktualizacje do aplikacji: Bezpieczne połączenie Wi-Fi, Always On Display , Samsung Billing.

 

 


Screenshot_20190327-080146_Galaxy Store.jpg

Screenshot_20190327-080209_Galaxy Store.jpgScreenshot_20190327-080116_Galaxy Store.jpg

 


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Najnowsze aktualizacje do aplkacji: Bezpieczne połączenie Wi-Fi, Always On Display , Samsung Billing.

 

Wi-FiWi-FiSamsung BillingSamsung BillingAlways On DisplayAlways On Display

 


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj aktualizację otrzymała aplikacja Samsung Video Player do wersji 7.3.02.4. Brak oficjalnej listy zmian.

 

Screenshot_20190327-115947_Galaxy Store.jpg


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Samsung Level otrzymał kolejną aktualizację. 2 w ciągu 2 dni. 🤔


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Aktualizacja Samsung Video Library z dnia 28.03.

 

20190328_072151.jpg

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Lista zmian do wersji 4.2.05.1 Always On Display o której wcześniej poinformował @PrzemekM :

 

aod.jpg

 


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Aktualizacja dla aplikacji kalendarz:Screenshot_20190329-050402_Galaxy Store.jpg

 

 


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Takie aktualizacje dzisiaj otrzymałem na S9+:

 

updaety.jpg