Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd aktualizacji oprogramowanie w A52s 5g

(Temat utworzony: 06-03-2022 09:43 PM)
7897 Wyświetlenia
Wiciu_3
Student
Opcje
Podczas aktualizacji pobiera się do 25% po czym wyskakuje błąd. Próbowałem przez smart switch i również nie działa, robiłem hard reset oraz czyściłem wipe data cache i cały czas ten sam problem. Pomysły mi się już skończyły co z tym mogę zrobić? 
0 Like
36 Odpowiedzi
Robas22
First Poster
Opcje
U mnie to samo, a Smart switch na komp nie wykrywa żadnej aktualizacji Jakieś inne pomysły?
0 Like
LukaszW
Expert
Opcje

@Robas22, sprawdź poradnik z wiadomości @YOX, jeśli to nie wystarczy, pozostaje kontakt z serwisem.

0 Like
klarom
First Poster
Opcje
Witam! 

Od kilku dni próbuję zainstalować aktualizacje oprogramowania niestety niezbyt skutecznie. Na 25 proc. aplikacja zawiesza się i wyskakuje napis błąd. Jednocześnie w tym samym czasie (być może to przypadek) przestał mi działać przełącznik/mikrofon w sluchawkach (JBL, przewodowe). Muzykę mogę słuchać normalnie, natomiast nie mam już możliwości przełączania utworów, jak jeszcze kilka dni temu. Jak ktoś do mnie dzwoni, a mam podłączone sluchawki to nie słychać co mówię. Na słuchawkach spędzam wiele godzin dziennie, prośba o radę, jak mogę z tym podziałać. Z tego Samsunga A52 korzystam od listopada 2021, czyli dość szybko pojawiły się jakieś nieprawidłowości.


image


0 Like
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Telefon przypadkiem nie ma zapełnionej pamięci ? Jeśli nie to spróbuj na początek zrobić zabieg Wipe Cash Partition.

Systemowa partycja pamięci podręcznej przechowuje tymczasowe dane (głównie aplikacji). Zdarza się, że dane tam przetrzymywane są nieaktualne bądź niepoprawne co może prowadzić do błędów w działaniu aplikacji lub systemu. Czyszczenie tej pamięci jest zalecane w przypadku wystąpienia błędów po stronie aplikacji lub systemu. Niektórzy wykonują ten zabieg profilaktycznie co jakiś czas np. po wgraniu każdej nowej aktualizacji oprogramowania. Warto dodać, że zabieg ten nie usuwa żadnych danych ani ustawień użytkownika.

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-android-11-12-jak-wej%C5%9B%C4...


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


LUKE123
Helping Hand
Opcje
W kwestii błędu aktualizacji A52/A52s założyłem już taki post
Niestety nadal żadnej poprawy i chyba jedynym rozwiązaniem zostaje hard reset
0 Like
Members_O3WLUjl
Student
Opcje

Dzień dobry,

Telefon przywróciłem do ustawień fabrycznych.
Po synchronizacji z kontem, zainstalowałem wszystkie aplikację ze Sklepu Play oraz zaktualizowałem.

Niestety podczas instalacji aktualizacji Androida dalej wyskakiwał błąd przy 25%.
Fakt bateria była tylko w <30% załadowana.

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Members_O3WLUjl, pozostaje Ci kontakt z serwisem, tak jak napisał wyżej Łukasz: https://www.samsung.com/pl/support/service-center/ 


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

kwot
First Poster
Opcje
Witam nie mogę zaktualizować telefonu Samsung a525g po pobraniu aktualizacji telefon próbuje się aktualizować ale w trakcie wyskakuje komunikat błąd i koniec  próbuje się aktualizować do wersji 4.1 
0 Like