Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Aktualizacje oprogramowania dla modeli z serii Galaxy A

(Temat utworzony: 11-06-2024 09:55 PM)
365 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

003_product_image_Galaxy_A53_5G.jpg

W tym wątku zachęcam wszystkich do dzielenia się informacjami odnośnie nowych aktualizacji oprogramowania w telefonach z serii Galaxy A. Pamiętajcie, że z reguły w pierwszej kolejności aktualizacje trafiają do telefonów zakupionych w wolnej sprzedaży (wariant XEO lub EUX). Telefony pochodzące od operatorów otrzymują aktualizacje nieco później.

Przydatne odnośniki na forum:

Przydatne zewnętrzne odnośniki:


1 122 Odpowiedzi
Andreas545
Voyager
Opcje
Na brandowane od operatora musimy poczekać. Wyższa szkoła jazdy,😉
0 Like
Krugeer
First Poster
Opcje
Dlatego żałuje że debranding nie jest już tak łatwy jak kiedyś
0 Like
Jankoval
Voyager
Opcje

Jest już aktualizacja w sieci Plus do 6.1 dla A52s

Jankoval
Voyager
Opcje

Jest nowa aktualizacja dla A54 w sieci Plus 

Screenshot_20240611_131850_Software update.jpg

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pojawiła się aktualizacja dla Galaxy A21s wariant TPL. To już wygląda że jest to ostania aktualizacja dla tego modelu bo wsparcie kończy się na jesieni tego roku.

Screenshot_20240611-153518_Software update.jpg

Mycu
Apprentice
Opcje
Hej coś wiadomo o aktualizacji? Brak majowej aktualizacji a już czerwiec 11. Już nie wspominam o matowym ekranie bez koloru i wyrazu. Niby seria A jest w wsparciu co miesięcznym.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Niestety brak jakichkolwiek informacji. Pozostaje cierpliwie czekać na aktualizację.


Jankoval
Voyager
Opcje

I kolejna aktualizacja dla A52s w sieci Plus. Tym razem poprawki na Maj.

OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Mycu, zgodnie z informacją na zagranicznym forum aktualizacja dotycząca kolorów wyświetlacza zostanie udostępniona jesienią: https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-a-series/samsung-a55-5g-washed-out-display/m-p/9632854


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Seba001
Pioneer
Opcje
Zastanawia mnie brak nowych aktualizacji dla Samsung A55 5g. Ostatnią pobrałem w kwietniu jako pierwszą po zakupie tego telefonu. Telefon nie jest brandowany. Zakup był bezpośrednio przez stronę producenta. Spodziewałem się kolejnej jeszcze w maju. Wiadomo coś na temat cykliczności aktualizacji i kiedy będzie kolejna? Jestem przyzwyczajony przez Samsunga do comiesięcznych. Tym bardziej, że stare a52 5g oraz A52s 5g dostały poprawki bezpieczeństwa z 01.05. jeszcze w maju. Poniżej wersja, którą mam:

image


0 Like