Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A40] problemy

(Temat utworzony: 20-06-2019 04:25 PM)
1942 Wyświetlenia
Brabciu
Apprentice
Opcje

Witam,

 

Posiadam nastepujące problemy z A40:

 

1. Nie można zakończyć połaczenia klawiszem zasilania, mimo włączonej takiej opcji.

2. Nie można ustawić opcji OGRANICZ ANIMACJE i ciągle animacje są wyświetlane.

3. Czasami jest bardze długie opuźnienie przy wyswietlaniu osoby dzwoniącej, przez dłuższą chwile jest czarny ekran. 

0 Like
12 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Brabciu  Czy telefon masz od jakiegoś operetora ? czy z wonlego rynku ?

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Brabciu  napisał(a):

2. Nie można ustawić opcji OGRANICZ ANIMACJE i ciągle animacje są wyświetlane.


Ta opcja nie powoduje całkowitego wyłączenia animacji. Poniżej przykład.

 

Ogranicz animacje wyłączoneOgranicz animacje wyłączoneOgranicz animacje włączoneOgranicz animacje włączone

W opcjach programisty możesz wyłączyć całkowicie animacje zmieniając poniższe opcje.

 

progra.jpg

 

 


Brabciu
Apprentice
Opcje

Dzięki za odpowiedź. Ale ko krotnie chodziło mi o te "animacje"  Screenshot_20190620-154827_Phone.jpg

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Brabciu  Jeśli chodzi o tą animacje co pokazałeś  raz udało mi się ją wywołać na A6 2018.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Brabciu, wygląda na jakiś problem z aplikacją Telefon. Spróbuj wykonać wskazówki opisane w tym wątku i daj znać czy to coś pomogło.


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Nie wiem jak jest na A40, ale na telefonach z niżej półki przed każdym uruchomieniem aplikacji, np. Wiadomości, Telefon, Ustawienia pokazuje się plansza z ikoną aplikacji oraz jej nazwą. Przynajmniej tak mam na J4+.


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, dodatkowy ekran z nazwą aplikacji na słabszych telefonach to na pewno celowy zabieg mający na celu maskowanie dłuższego wczytywania aplikacji. Pytanie tylko czy to normalne w modelu A40.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Brabciu @kamil40013 @mirudo24 sprawdziłem na J7 2017 i A50. Na obu modelach pojawia się ekran z nazwą. Co oznacza, że w przypadku A40 będzie tak samo.

Czyli wszystko jest OK.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Brabciu
Apprentice
Opcje

I nie ma żadnej opcji żeby się tego pozbyć? bo jest to bardzo irytuące

0 Like