Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A80] Kpina z klientów.

(Temat utworzony: 16-07-2019 02:09 PM)
869 Wyświetlenia
kufajder
Journeyman
Opcje

Po trzech dniach bezskutecznego poszukiwania działającej złączki do minijacka, która by działała w tym telefonie, postanowiłem kupic słuchawki Bluetooth. Nic z tego! Nie działają. Ponieważ jednak działają słuchawki od kompletu (wtyczka) i działa Bluetooth jako taki, mam pewność że jest to działalność firmy, która zmusza do używania niewygodnych, niehigienicznych i nieekologicznych słuchawek, ktore sama nam wybrała. 

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kufajder
Journeyman
Opcje
Udało się, ale trochę inaczej. Zaskoczyło po resecie z kartą z SIM. Wcześnie proby robiłem bez karty w telefonie. Udało się - dzięki.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
7 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kufajder, czy słuchawki, które kupiłeś łączą się z telefonem poprawie czy jest problem z połączeniem? Próbowałeś wyłączyć i ponownie włączyć telefon?


0 Like
kufajder
Journeyman
Opcje

Ani słuchawki, ani telefon nie reagują na próbę połączenia. Podczas gdy te same słuchawki pod BlackBerry śmigają aż miło. Podobnie Bluetooth z komputerem. Wyłączać oczywiście też próbowałem. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kufajder, czy Bluetooth w telefonie wyszukuje urządzenia znajdujące się w pobliżu? Czy udało się połączyć telefon z jakimkolwiek akcesorium poprzez Bluetooth?


0 Like
kufajder
Journeyman
Opcje
Tak Bluetooth działa, łączyłem się z komputerem bez problemów.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kufajder, spróbuj zresetować ustawienia sieciowe i ponów próbę połączenia ze słuchawkami. Aby wykonać resetowanie przejdź kolejno do: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie ustawień sieciowych. Napisz również jakie kupiłeś słuchawki (marka, model).


0 Like
Rozwiązanie
kufajder
Journeyman
Opcje
Udało się, ale trochę inaczej. Zaskoczyło po resecie z kartą z SIM. Wcześnie proby robiłem bez karty w telefonie. Udało się - dzięki.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kufajder, to bardzo dobra informacja. Cieszę się, że udało się rozwiązać problem.


0 Like