Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

A40 nie działa Netflix, player

(Temat utworzony: 16-04-2021 06:53 AM)
1564 Wyświetlenia
pawlikd
Apprentice
Opcje
Cześć,
ostatnio mój A40 zaktualizował się do Android 11 i od tej pory nie działa mi Player (albo bez obrazu, albo strasznie tnie, albo w ogóle nie odtwarza) oraz Netflix (najpierw nie odtwarzał, później przy próbie uruchomienia filmu restartował telefon). Zrobiłem test i wziąłem drugiego A40, który dłuższy czas nie był używany. Zaktualizowałem, przywróciłem fabryczne, zainstalowałem Playera i jest to samo. W Playerze trochę pomaga wyłączenie dekodowania przez urządzenie, ale i tak strasznie tnie. Myślę, że to nie kwestia urządzeń a sterowników.
Damian
0 Like
46 Odpowiedzi
Drd0
Helping Hand
Opcje


Witaj @pawlikd, na początek wykonaj Repair Apps(nie usuwa żadnych danych) , poradnik jak to zrobić:
https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...

Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @pawlikd 

Gdyby wskazówka podana przez @Drd0 nie pomoże, spróbuj ponownie zainstalować aplikację.

0 Like
pawlikd
Apprentice
Opcje
Niestety nie pomogło, Netflix kilkanaście sekund wisi na ładowaniu filmu i restart, Player przy standardowych ustawieniach to samo a jak wyłączę w opcjach dekodowanie przez urządzenie to wyświetla, ale strasznie tnie. Na tym telefonie instalowałem te appki jeszcze raz i nic, a na drugim po aktualizacji były przywracane ustawienia i wszystko instalowane od nowa.
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czy problem zaczął występować po aktualizacji do androida 11? 

0 Like
pawlikd
Apprentice
Opcje
Dokładnie po aktualizacji do 11
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pawlikd  Jaką masz wersje czy taką A405FNXXU3CUC2 czy tę A405FNXXU3CUC4

pawlikd
Apprentice
Opcje
A405FNXXU3CUC2
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Musisz poczekać na tą wersje 3CUC4 która naprawia problemy obecnie jest dostępna dla wariantu XEO.

pawlikd
Apprentice
Opcje
OK, dzięki za info. Mam nadzieję że to nie potrwa parę miesięcy 😉
0 Like