Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Tab A7 Lite Wifi / Aplikacja TomTom Go wyrzuca błąd serwera

(Temat utworzony: 14-03-2024 02:58 PM)
133 Wyświetlenia
Klucha94
Apprentice
Opcje

witam! 
Początkowo byłem przekonany, że problem leży w Aplikacji TomTom ponieważ nie znajduje serwera by pobrać aktualizację czy też korzystać z funkcji Live Traffic. Dla testu przyniosłem do domu tablet by zobaczyć jak zachowa się po podłączeniu do sieci ( router FritzBox) . Efekt jest taki, że wszystko działa. Funkcje nawigacji działają sprawnie. Gdy tylko przełączę się na sieć udostępniona z telefonu ( marki jabłko) aplikacja momentalnie wyłącza udogodnienia i wyrzuca błąd serwera. Jeszcze jakiś czas temu wszystko było w porządku. Wydaje mi się że przestało działać w momencie kiedy zrobiłem aktualizację tableta ( nie jestem przekonany na 100%). Czy może być to problem szyfrowania udostępnionego WiFi? Czy problem leży gdzieś indziej? 
Dodam tylko, że YouTube, przeglądarka , netflix działają bez zarzutu. Jedyny problem jest z Aplikacją TomTom Go. 
znajomi posiadają dokładnie ten sam tablet i nie mają żadnych problemów. 
z góry dziękuję za pomoc 🫣

6 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Spróbuj na początek ponownie zainstalować aplikację i ponownie uruchomić telefon.


_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Problem u Pana będzie leżał po stronie IPhone,a proszę spróbować go wyłączyć i włączyć ponownie.
0 Like
Klucha94
Apprentice
Opcje

Witam, ponowne uruchomienie telefonu nic nie zmieniło. Czy możliwe jest by była to wina operatora? 

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
A w jakiej sieci ma Pan telefon?
0 Like
Klucha94
Apprentice
Opcje

T-Mobile. Nie wiem czy to w ogóle mozliwe by operator był w stanie blokować używanie Aplikacji. 
Nie jestem w stanie określić od kiedy nie funkcjonuje aplikacja. Jednakże wiem, że na pewno wszyskto dzialalo na początku. 
później przyszły update systemowe w tablecie jak i telefonie. 

23:12 Editt//

skorzystałem z telefonu partnerki by udostępnić internet i uwaga! Działa wszystko jak należy. Moja IP14 już formatowałem do ustawień fabrycznych i bez zmian. 😄

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Ma Pan możliwość sprawdzić na karcie innego operatora jeśli włoży Pan do IPhone,a?
0 Like