Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdejmowanie blokady operatora

(Temat utworzony: 14-04-2024 06:49 PM)
345 Wyświetlenia
Oliver1111
First Poster
Opcje

Przepraszam proszę o pomoc jak telefon zostanie zablokowany przez operatora to czy servis samsung może wgrać nowe oprogramowanie

W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, nie ma możliwości zdjęcia blokady operatora w oficjalny sposób.
Wojnar420
Explorer
Opcje
Aa okej dziękuję
0 Like
miroON
Troubleshooter
Opcje
Blokada zapewne za niespłacone raty poprzedniego właściciela Pozostaje kontakt z operatorem jedynie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wojnar420, Aktualizacja i instalacja oficjalnego oprogramowania nie ma wpływu na blokadę operatora.


Mighn
Big Cheese
Opcje
Jedyna legalna metoda to kontakt z operatorem i spłata telefonu... tak będąc w zgodzie z prawem telefon nie jest twój tylko operatora i posiadasz go nielegalnie.
Wojnar420
Explorer
Opcje
Tylko, że ich to nie obchodzi, bo już z nimi rozmawiałem na ten temat i wyjaśniałem im
0 Like
Wojnar420
Explorer
Opcje
I jeszcze jedynie co to powiedzieli mi, że mam to zgłosić na policję. Zgłosiłem i bez żadnych papierów nic nie mogę zrobić, a nawet dowody IM pokazywałem i jedynie co powiedzieli, że muszę sam to załatwić z tym chłopem co odkupiłem ten telefon.
0 Like
Wojnar420
Explorer
Opcje
Nie można wziąć tych rat z tego telefonu na siebie bynajmniej w plusie mi tak powiedzieli.
0 Like
Mighn
Big Cheese
Opcje
Rat na pewno nie, można spróbować się dogadać na spłatę w całości- choć też nie ma gwarancji, że się uda.
Wojnar420
Explorer
Opcje
Też pytałem nie można. Nawet nie można dowiedzieć się ile zostało rat do spłacenia.
0 Like