Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

s10+ autorotacja ekranu blokady jak ja wylaczyc

(Temat utworzony: 25-06-2019 10:05 AM)
4606 Wyświetlenia
mochor
Journeyman
Opcje

Niestety nie znalazlem nic co by zadzialalo u mnie otoz od kilku dni ekran blokady zaczal obracac sie wraz z polozeniem tel tzn z portrait na landscape i na odwrot. Czy jest jakis sposob/ustawienie zeby to wylaczyc ? denerwuje mnie to strasznie. Zawsze miale auto rotacje wlaczona i tylko aplikacje zmienialy automatycznie polozenie nagle ekran blokady zaczal to robic wszystko co zainstalowalem ostatnio usunalem, ale niestety dalej nic, chcialbym uniknac resetowania tel do fabrycznych ale jak juz nic nie pomoze to chyba bede musial.

 

Czy ktos ? cos ? 

pozdrawiam

0 Like
14 Odpowiedzi
Rozwiązanie
mochor
Journeyman
Opcje

Znalazłem! Takie proste aż aż wstyd. Wysunąć przybornik, i jak jest ikonka autorotacji to nie kliknąć w nią tylko w NAPIS po czym wyskakuje okienko z ustawieniami. Heh taka głupota... pozdrswiam

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mochor, nie znałem tej opcji. Dziękuję. Poniżej wrzucam zrzut ekranowy z dostępnymi opcjami po kliknięciu tego napisu.

 

Screenshot_20190625-101149_One UI Home.jpg

 

Wygląda na to, że możesz zaznaczyć jedną ze swoich odpowiedzi jako rozwiązanie :winking-face:


Kri8
First Poster
Opcje
@mirudo24 genialne. Nawet obsługa Samsung tego nie zna. Ciekawe tylko jak to się mogło samo zmienić
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Możliwe, że wystąpił chwilowy błąd.


0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Kri8 Zmiana mogła nastąpić chociażby po aktualizacji oprogramowania (szczególnie większej) - czy to oprogramowania telefonu, czy to sterownika/aplikacji. Czasem też niektóre apki niejako wymuszają obrót ekranu.