Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Note 8 Lock Screen

(Temat utworzony: 29-08-2019 02:45 PM)
259 Wyświetlenia
N81
Voyager
Opcje

Witam, zablokowany Note 8 Lock screen PIN ( po kodzie SIM) po uruchomieniu. 

Nie mogę odblokować telefonu, nie reaguje na zaden pin i zadne działanie, gdy wpisze inne kombinacje wyswietla czekaj 28s i nic, nie moge zresetwoac, gdyz jest wlaczony i 3 przyciski po wcisnieciu pokazuja: I can't connect to net, try again latter. No restar or reset phone. Nie moge tez wylaczyc bo zada PIN ktorego nie ma i na ktory nie reaguje. Odblokowanie przez PC Samsung Account powoduje wyswietlenie błędu w panelu odblokuj Wystąpił błąd.
(sie 29., 13:36). 

Jak odblokowac telefon i uruchomic go w pelni ?

0 Like
5 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@N81 próbowałeś V- i power, odcięcie zasilania/symulacja wypięcia baterii?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
N81
Voyager
Opcje
Nie nie próbowałem nie znam tej metody i nie wiem co to jest v i power i odcięcie zasilania ,bateria nie jest ladowana .
Nie mogę przejść do menu boot przez volume bixby power bo przenosi mnie do download mode a tam nie da się przejść do menu boot,chciałem zrobić wie data /full wipe , ale nie da się na razie przejść tam .
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@N81, musisz przytrzymać jednocześnie przez kilkanaście sekund przycisk zmniejszania siły głosu (V-) oraz zasilania (power).


N81
Voyager
Opcje

Próbowałem nie da się, volume góra bixby power - nic bez reakcji, opcja dół restart do download mode .
Nie mogę przejść do menu boot przez przyciski chyba ,że coś jest nie tak, albo robię coś źle .
Jak przejść do boot ?
Jutro adb komendy i dr fone +

Safe Mode, Recovery Mode cokolwiek co pomoże 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Nie działa kombinacja przycisk przyciszania i zasilania?

Co się dzieje w menu download, gdy wybierasz factory reset lub przejście do bootloadera?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like