Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z baterią S8

(Temat utworzony: 23-11-2018 07:56 PM)
22021 Wyświetlenia
Agild13
Apprentice
Opcje

Witam. 

Od 2 czy 3 tygodni mam problemy z baterią. Gdy poziom naładowania spada do 20-15%, to od tego momentu nieporównywalnie szybko się rozładowuje, tj. w ciągu kilku minut. Ostatnio przy stanie baterii 12% telefon od razu się wyłączył. Dziś miałam taką sytuację, że odłożyłam tel. przy stanie 21%, poszłam do kuchni, wróciłam, chciałam sprawdzić ile procent zostało, a on zdechł 😕

Smartfon użytkuję od sierpnia ub. roku. 

Czy ktoś coś poradzi?? 🤔 

 

0 Like
37 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Agild13 szkoda, że zakładałaś nowy temat, skoro podobne są już na forum.

Proszę zapoznaj się z ich zawartością, może znajdziesz w nich rozwiązanie swojego problemu:

- Galaxy S8 po aktualizacji do Oreo szbyko sie rozładowuje

- Galaxy s8 bateria

Gdyby nurtowało Cię jeszcze jakieś pytanie, dopisz się w jednym z tych tematów.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Oprócz tych podanych poradników można skorzystać z takiego kodu "*#0228#" po pełnym naładowaniu więcej na filmie

0 Like
Agild13
Apprentice
Opcje

Już jakiś czas temu przeglądałam wskazane tematy i nie znalazłam w nich rozwiązania. Tak jak wspomniałam, użytkuję S8 od ponad roku, nie zmieniałam miejsca zamieszkania, nie zmieniałam sposobu jego użytkowania. Problem z baterią występuje jedynie po spadku do pewnego poziomu %. 

Według mnie, jest coś innego na rzeczy, stąd zdecydowałam się na podjęcie nowego tematu.

Dziękuję za informację, w takim razie umieszczę zapytanie w jednym z podanych tematów. 

0 Like
Agild13
Apprentice
Opcje
Dziękuję za odpowiedź, próbowałam już kilkakrotnie tego kodu i bez efektów. Po jego zastosowaniu zawsze było 100% wciąż 😕
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Co może jeszcze taki wpływ na baterię tutaj

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Agild13 jeszcze jedna uwaga. Warto pamiętać, aby nie rozładowywać telefonu do zera. W przypadku nowych akumulatorów jest to szkodliwe. Stąd zalecenie, aby ładować je, gdy poziom naładowania spadnie poniżej 15%.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Misiu24h
Apprentice
Opcje

Witam, 

Zauważyłem ten sam problem od paru tygodni. 15 % baterii i rozładowuje się telefon momentalnie. Bardzo to dziwne bo do tych 15 czy 20 % trzyma bardzo dobrze. Czyżby październikowa aktualizacja coś namieszala? Dajcie znać czy znajdziecie rozwiazanie

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Misiu24hJak było już kilka aktulizacji to może warto wykonać reset do ustawień fabrycznych telefonu?

0 Like
Misiu24h
Apprentice
Opcje

@vdsl2, 

Wpadła kolejna aktualizacja, zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i nic nie zmieniło. Nie widzę też nic co by drenowalo baterie. 

0 Like