Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnione powiadomienia

(Temat utworzony: 01-10-2018 09:11 PM)
11627 Wyświetlenia
ekstraway
Explorer
Opcje

Witam!

 

Zauważyłem, że kiedy Galaxy S9 jest w stanie  uśpienia powiadomienia o nowej wiadomości SMS, gmail i inne przychodzą ze znacznym opóźnieniem.  Ciekawe jest to, że zaraz po wygaszeniu ekranu powiadomienie przychodzi natychmiast, ale jesli tel. pozostaje uśpiony kilka minut, powiadomienia nie pojawiają się od razu. Często zdarza się, że po wybudzeniu tel. przychodzi wszystko hurtowo. Dodam, że tryb oszczędzania energii jest wyłączony, oszczędzanie danych wyłączone, optymalizacja baterii dla aplikacji z których chcę otrzymywać powiadomienia  - wyłączona (ustawienia>aplikacje>dostęp specjalny>optym. użycia baterii). 

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją?

89 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@GtShellby, Czy próbowałeś wyłączyć funkcję optymalizacji użycia baterii tylko dla aplikacji Zegar ? Wyłączanie funkcji "Bateria adaptacyjna" oraz "Wpr. nieuż. apl. w tr. uśpienia" nie jest najlepszym pomysłem.


GtShellby
First Poster
Opcje

Dlaczego nie jest to najlepszym pomysłem? pojedyncze wyłączanie nic nie dało, dopiero jaj wszystko wyłączyłem to zaczęło chodzić. 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@GtShellby  napisał(a):

Dlaczego nie jest to najlepszym pomysłem? pojedyncze wyłączanie nic nie dało, dopiero jaj wszystko wyłączyłem to zaczęło chodzić. 


Ponieważ może to skrócić czas pracy telefonu. Używasz domyślnej aplikacji Zegar do budzenia czy jakiejś innej ze sklepu ?


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@GtShellby  Może mieć to wpływ na zwiększone zużycie energii.


Baron1337
Student
Opcje

Ja miałem to samo. Z s9+ byłem w ciągu 2 dni 3 razy w serwisie, instalowali mi na nowo softa, zalecali nie wgrywanie kopii zapasowych i tego typu bzdury, dopiero po konkretnym zwróceniu uwagi na problem, zajęto sie nim na poważnie i wymieniono płytę główną oraz sensory. Po tym problem zniknął. Jeśli ktoś ma tel na gwarancji to polecam.

GtShellby
First Poster
Opcje

@Baron1337  napisał(a):

Ja miałem to samo. Z s9+ byłem w ciągu 2 dni 3 razy w serwisie, instalowali mi na nowo softa, zalecali nie wgrywanie kopii zapasowych i tego typu bzdury, dopiero po konkretnym zwróceniu uwagi na problem, zajęto sie nim na poważnie i wymieniono płytę główną oraz sensory. Po tym problem zniknął. Jeśli ktoś ma tel na gwarancji to polecam.


Ale dlaczego wymieniać plyte główną i sensory (które dokładnie sensory?)

skoro problemu wcześniej nikt z nas nie miał i pewnie pojawił się z którąś aktualizacją...

0 Like
GtShellby
First Poster
Opcje
wolę co 2 godziny ładować telefon byle żeby mi powiadomienia punktualnie przychodziły a w sumie informację o powiadomieniach
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@GtShellbyczasami warto przeczytać niektóre odpowiedzi z przymrużeniem oka. :winking-face:  Niektórzy nie mają pojęcia co i o czym piszą. :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye: :face-with-tears-of-joy:

Tak jak np te od @GtShellby  łączące sensory z powiadomieniami. :winking-face: :face-with-tears-of-joy:

Jeżeli problem opóźnionych powiadomień występuje u Ciebie, zgłoś problem oraz aplikacje w których występuje przez Samsung Members.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Baron1337
Student
Opcje

Niektórzy nie mają pojęcia o czym piszą tak? Napisałem to co powiedzieli mi w autoryzowanym serwisie samsunga. Czyli sugerujesz, że tam się ludzie, których chyba nie biorą do pracy z ulicy się nie znają, czy samsung po prostu przekazuje swoim klientom nieprawdziwe informacje? Lepiej sam się zastanów co piszesz, a jak jesteś takim znawcą to może powiesz jakie jest według Ciebie rozwiązanie problemu? A może według Ciebie wszystko jest w porządku, że powiadomienia nie dochodzą? :face-with-tears-of-joy:

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Baron1337 problem z opóźnionymi powiadomieniami był poruszany już kilka razy na forum, w różnych wątkach. Wystarczy poczytać - jest to kwestia softowa nie hardware'owa. Skorzystaj z wyszukiwarki.

Pozdrawiam.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.