Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung j7 nie działa mikrofon od słuchawek

(Temat utworzony: 06-03-2018 02:58 PM)
13073 Wyświetlenia
agata__
Student
Opcje

cześć, mam problem z mikrofonem od słuchawek. podczas pierwszego użycia słuchawek miałam chyba jakieś pytania dot. trybu pracy słuchawek, prawdopodobnie wtedy wybrałam źle i teraz podczas rozmowy przez słuchawki ja słyszę rozmówce w słuchawkach, ale nie działa od nich mikrofon i muszę mówić do mikrofonu telefonu, żeby rozmówca słyszał mnie. oczywiście im dalej telefon, tym gorsza jakość rozmowy ze mną, a schowanie telefonu w kieszeń jest już zupełnie niemożliwe. nie potrafię teraz znaleźć nic, co mogłoby pomóc rozwiązać mi mój problem. bardzo proszę o poradę i podpowiedź.

 

pozdrawiam

 

Agata

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
agata__
Student
Opcje

weszłam gdzieś tam i zezwoliłam w aplikacji radio na dostęp do mikrofonu i już działa. nie potrafiłam znaleźć tego całego menu, które było w trzech kropkach. dziękuję za pomoc :smiling-face:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @agata__

 

Najszybciej będzie wejść w Ustawienia > Aplikacje > Menu (3 kropki) > Wyzeruj preferencje aplikacji.

Po tej czynności powinnaś być ponownie zapytana o wyrażenie zgody na dostęp do mikrofonu.

 

Rozwiązanie
agata__
Student
Opcje

weszłam gdzieś tam i zezwoliłam w aplikacji radio na dostęp do mikrofonu i już działa. nie potrafiłam znaleźć tego całego menu, które było w trzech kropkach. dziękuję za pomoc :smiling-face:

paulishta
First Poster
Opcje
Jeżeli nie działa ten sposób to co jeszcze można poradzić?
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@paulishta Pamiętaj, żeby dać aplikacji, z której korzystasz do rozmów, dostęp do mikrofonu. Jeżeli to nie działa, ani nie działa zerowanie preferencji, to możesz jeszcze zrobić reset ustawień. Nie jest to opcja atomowa z przywracaniem do ustawień fabrycznych - dane są bezpieczne.

Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetuj wszystkie ustawienia

Maria1089
First Poster
Opcje
A co w przypadku gdy aplikacja Telefon ma dostęp do głośnika i wszystko działało dobrze, ale po ostatniej aktualizacji systemu w maju przestało działać i gdy się rozmawia przez słuchawki to słyszy się rozmówcę, ale on w ogóle nas nie słyszy tak jakby funkcja mikrofonu po podłączeniu słuchawek w ogóle nie działała?
Próbowałam już czyszczenia cache, restu uprawnień, ponownego uruchomienia telefonu i nic nie pomogło. Co można jeszcze zrobić?
Dodam, że próbowałam różnych słuchawek i problem występował w każdych.
0 Like