Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung m21 - nie słychać rozmówcy na słuchawkach

(Temat utworzony: 23-10-2022 07:15 PM)
520 Wyświetlenia
Morel4
First Poster
Opcje

Hej, mam problem ze słuchawkami na USB-C - działają na wszystkich dźwiękowych aplikacjach, słychać klikanie w klawiaturę, ale nic nie słychać przy połączeniu z rozmówca. Robiłam już Repair Apps i nic nie dało. Jakieś pomysły? (słuchawki nowe,  gniazdko czyste, system zaktualizowany). Jakieś pomysły?

0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Niestety z tymi zamiennikami bywały problemy tak jak mówię jak Pan chce mieć spokój to kupic sobie adapter tylko z przetwornikiem DAC i będzie można każde sobie podłączyć

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
M21 ma tak ze rozmowy będą działać przez słuchawki tylko podłączone pod wejście Jack a w USB- C już nie I będzie tylko audio.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 Odpowiedzi
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, czy wykonywała Pani reset do ustawień fabrycznych?

Jeśli nie to proponowałbym to zrobić. Tylko proszę nie przywracać kopii zapasowej
Morel4
First Poster
Opcje

Dziękuję - nie, tego jeszcze nie robiłam, bo trochę przeraża mnie ilość ustawień, które będę musiała od nowa ustawiać...czy może Pan powiedzieć, jakie rzeczy zostaną zmienione?

0 Like
Morel4
First Poster
Opcje

Rozumiem, że razem z resetem znikają wszystkie apki, wiec wymaga to nowego logowania na gmail i wszystkie apki do ściągnięcia, prawda?

 

0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Już wyjaśniam 😀 😉.
Reset do ustawień fabrycznych powoduje to, że zostaną usunięte wszystkie Pani dane:
• konto Google i wszystkie inne, zapisane konta
• Ustawienia systemu i aplikacji
• pobrane aplikacje
•Muzyka i obrazy
• wszystkie inne Pliki użytkownika.

Ale uspokoję, że można zrobić szybko i prosto kopię tych rzeczy za pomocą Smart Switch.

PORADNIKI
https://www.samsung.com/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/

https://www.samsung.com/pl/support/mobile-devices/jak-skopiowac-dane-na-komputer-przy-pomocy-smart-s...
Morel4
First Poster
Opcje
Rozumiem,dziękuję za podpowiedź ale niestety nie mam na to przestrzeni, jestem chwilę przed wyjazdem, już i tak rozkminianie tego błędu systemu z nowo kupipnymi słuchawkami pochlonal mi sporo czasu (mimo iż sprawdzałam je na aplikacjach dzwiekowych). Rozumiem że nie ma innej opcji?Nie wiadomo skąd bierze się taki błąd?
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Morel4 Witam. Słuchawki są z mikrofonem czy bez?
Morel4
First Poster
Opcje
Z
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Słuchawki są oryginalne czy zamiennik? W Samsungu bardziej opłaca się kupić adapter z przetwornikiem DAC ( najlepiej oryginał).i wtedy każde słuchawki będą działać. Te co mają wejście USB-C miały niektóre problemy.
Morel4
First Poster
Opcje
Zamiennik, oryginalne się zniszczyły ;(
0 Like