Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung m21 - nie słychać rozmówcy na słuchawkach

(Temat utworzony: 23-10-2022 11:26 PM)
116 Wyświetlenia
Morel4
First Poster
Opcje

Hej, mam problem ze słuchawkami na USB-C - działają na wszystkich dźwiękowych aplikacjach, słychać klikanie w klawiaturę, ale nic nie słychać przy połączeniu z rozmówca. Robiłam już Repair Apps i nic nie dało. Jakieś pomysły? (słuchawki nowe,  gniazdko czyste, system zaktualizowany). Jakieś pomysły?

0 Like
17 Odpowiedzi
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Niestety z tymi zamiennikami bywały problemy tak jak mówię jak Pan chce mieć spokój to kupic sobie adapter tylko z przetwornikiem DAC i będzie można każde sobie podłączyć
Morel4
First Poster
Opcje
Dziękuję, choc w takiej sytuacji już lepiej kupić nowe słuchawki na jacka, ech ;( Tak czy tak, dziękuję za sugestie
0 Like
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
M21 ma tak ze rozmowy będą działać przez słuchawki tylko podłączone pod wejście Jack a w USB- C już nie I będzie tylko audio.
Morel4
First Poster
Opcje
Ech, i skąd człowiek ma to wiedzieć zanim kupi szybko słuchawki?Przy zakupie jeszcze sie zastanwwialam czy jack czy usb i sprzedajacy radzil mi usb ze wzgledu na lepsza jakosc przesylu...Ech...taka mała sprawa a taka skomplikowana...dzięki za upewnienie, że niewiele mogę z tym zrobić;) Choć to dość marnie przedstawia funkcjonalność telefonu...
0 Like
Bartosz35
Navigator
Opcje
Witam,posiadam wzmacniacz sluchawkowy DAC usb c,wsYstko pieknie gra,dźwięki z aplikacji wszystkich przesyła,ale w momencie polaczenia tel.czy próby dzwonienia w słuchawkach jest cisza.Od producenta DACa mam informacje że obsługuje wykonywanie połączeń tel.Wie ktoś z Was gdzie ,jak zmienić ustawienia?Tel.to A30s
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. A30s posiada wieście jack i to na tym wejściu będzie obsługiwana rozmowa przez słuchawki. Pod wejście USB - C podłączy Pan oczywiście też słuchawki, ale będzie tylko działało odtwarzanie muzyki. Takie słuchawki sprawdzą się Panu do telefonu z serii S
Bartosz35
Navigator
Opcje
Dziękuję za szybką odpowiedź i wyjaśnienie.Nie jestem tym pocieszony;)
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Proszę bardzo. Pozdrawiam.
0 Like