Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie odnośnie starszych modeli Samsunga J5 2015 oraz Tab 4

(Temat utworzony: 04-04-2023 12:12 AM)
176 Wyświetlenia
Wiktor06
Explorer
Opcje
Kiedy pobieram aplikacje zabiera ona pamięć urządzenia długo się instaluje ale pisze że błąd instalacji. W J5 podobnie jest z aktualizacją do Anroida 6.0.1... Występuje ten problem tylko na 2 urządzeniach nie występuje w o rok/dwa starszym Samsungu S4 LTE+ I9506. Szczerze szkoda bo chciałbym potestować te urządzonka jak sobie dają radę w 2023. A Samsunga Tab 4 bardzo fajnie się używa ze względu na duży ekran. ZAPOMNIAŁEM DODAĆ PROBLEM POJAWIŁ SIĘ PO HARD RESECIE NIE WIEM JAK BYŁO PRZEDTEM.
0 Like
6 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czy przywracałeś kopię zapasową po przywróceniu ustawień fabrycznych? Sprawdź czy komputerowa aplikacja Smart Switch poradzi sobie z wgraniem nowszej wersji oprogramowania.


Wiktor06
Explorer
Opcje
Jutro sprawdzę też mi telefon tak zalecał. Szczerze do końca nie wiem jak to się robi ale jutro do tego dojdę. Tzn. Dzisiaj ale po południu😅
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wiktor06, jak pojawią się jakiekolwiek problemy to koniecznie daj znać. Będziemy szukać innego rozwiązania.


_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. W modelu J5 niestety będzie problem z poprawną pracą aplikacji. Mamy zbyt mało pamięci i jeszcze mniej pamięci RAM. S4 był flagowym telefonem i mimo że jest ciut starszy, to parametrami przebija J5. Po takim czasie reset już zbyt dużo nie da, dlatego konieczne jest przeinstalowanie systemu.
Wiktor06
Explorer
Opcje
Zrobiłem update do 6.0.1 z kompa i wszytko działa sam się śmieje z tego że bydżetowiec z 2015 daje sobie radę np. Z tiktokiem i innymi współczesnymi apkami bo to chciałem sprawdzić
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wiktor06, super, że udało się zaktualizować urządzenie.