Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Kabel USB-micro usb Problemy z ładowaniem

(Temat utworzony: 10-03-2019 11:49 PM)
2655 Wyświetlenia
BGT
Explorer
Opcje

Witam,posiadam nie małą zagwozdke z kablami do ładowania telefonu samsunga s7.Obecny kabel(nie wiem jaki model) co posiadam jest naderwany przez psa ładuje szybko na poziomie 1679mA tylko ze przerywa.I zakupiłem nowy kabel(orginalny z modelem ecb-du4ewe) i tu zaczynają sie schody ponieważ kabel ładuje po 500-900mA przy czym ładowanie telefonu to wieczność prawie 18h do 100%. Pomyślalem ze to wina ładowarki i kabelka wiec poleciałem do sklepu stacjonarnego kupilem orginalna ładowarke wraz z kablem Też(ecb-du4ewe) i dalej to samo od 500-949mA.

I teraz zastanawiam sie jak zdiagnozowac model mojego kabla pogryzionego by zakupic taki sam.

0 Like
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@BGT  napisał(a):

sprawdzałem przy stanie bateri 21%, ten kabel EP-DG925UWE dostepny jest tylko w długości 1.2m? czy bywały dłuższe?


Musiałbyś dopytać o to w serwisie. Ja osobiście nie słyszałem o kablach Samsunga dłuższych niż 1.5m.

 

ECB-DU4EWE ma 1.5m

EP-DG925UWE ma 1.2m (w pudełku z S7 Edge)

ECB-DU4AWE ma 1m (w pudełku z A5 2016)

ECB-DU68WE ma 0.8m (w pudełku z J5 2016)

 

Oczywiście tych modeli jest znacznie więcej. To są tylko niektóre z nich. Daj znać jak dalej potoczy się sprawa.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like
BGT
Explorer
Opcje
@kamil40013 zakupiłbym EP-DG925UWE ale na allegro tych kabli jest wysyp i na prawde nie wiem który jest oryginalny...
A w stacjonarnych w moim mieście go nie posiadaja odsyłają do allegro
0 Like
BGT
Explorer
Opcje

Czy twój kabel co miałeś do s7 edge pochodzi z wietnamu czy china? bo to niby jest wazne podobno.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@BGT, Na samym kablu nie ma prawie żadnych oznaczeń. Tylko to:

 

20190311_095451.jpg20190311_095503.jpg

 

Ja osobiście jak mam kupować kabel, to tylko w BrandStore lub w oficjalnym serwisie. Co prawda kabel nie kosztuje tam 10 zł, tylko 30-40 zł, ale za to mam pewność, że jest oryginalny.


0 Like
BGT
Explorer
Opcje

na stronie samsunga w akcesoriach nie ma niestety tegp kabla juz.

0 Like
BGT
Explorer
Opcje

któryś serwis w polsce wysyła? czy mozna tylko kupic stacjonarnie.

0 Like
BGT
Explorer
Opcje

wolę dać te 30zl byle by mi to ladowalo jak stary :face-with-tears-of-joy:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BGT  W tym serwisie dostaniesz oginalny kabel czy ładowarkę może nie być dostepny na miejscu ale oni zamówią dla Ciecie.

http://mixremedia.eu/

RadekK
Hotshot
Opcje

Hej @BGT,

Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" pod wybranym postem. Dzięki temu docenisz pomoc i czas, który poświęcili Ci inni użytkownicy forum. Dzięki!

ezgif-1-7856dd9228e5.gif