Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Harmonogram aktualizacji Android 14 z One UI 6

(Temat utworzony: 13-11-2023 11:37 AM)
18813 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

One-UI-6.jpg

Uwagi:

  • Jeśli Samsung napotka nieprawidłowości podczas trwających kontroli jakości urządzenia, harmonogram i/lub planowane modele do aktualizacji mogą ulec zmianie.
  • Poniższy harmonogram pochodzi z niemieckiej społeczności Samsung. W związku z tym daty udostępnienia aktualizacji w Polsce mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych poniżej dat.
  • Poniższa lista dotyczy urządzeń pochodzących z wolnej sprzedaży (wariant EUX). Operatorzy mogą udostępnić aktualizację w późniejszym terminie.

 

Harmonogram aktualizacji Android 14 z One UI 6:

Telefony

Listopad

  • Galaxy Z Fold5
  • Galaxy Z Flip5
  • Galaxy S22 Ultra
  • Galaxy S22+
  • Galaxy S22
  • Galaxy A54 5G
  • Galaxy A34 5G

Grudzień

  • Galaxy Z Fold4
  • Galaxy Z Fold3 5G
  • Galaxy Z Flip4
  • Galaxy Z Flip3 5G
  • Galaxy S21 Ultra 5G
  • Galaxy S21+ 5G
  • Galaxy S21 5G
  • Galaxy S21 FE 5G
  • Galaxy A72
  • Galaxy A53 5G
  • Galaxy A52, A52 5G, A52s 5G
  • Galaxy A33 5G
  • Galaxy A14, A14 5G
  • Galaxy M53 5G
  • Galaxy M33 5G
  • Galaxy XCover6 Pro

Styczeń

  • Galaxy A23 5G

Luty

  • Galaxy A13, A13 5G
  • Galaxy A04s
  • Galaxy M23 5G
  • Galaxy M13

 

Tablety

Listopad

  • Galaxy Tab S9 Ultra, S9 Ultra 5G
  • Galaxy Tab S9+, S9+ 5G
  • Galaxy Tab S9, S9 5G
  • Galaxy Tab S6 Lite

Grudzień

  • Galaxy Tab S8 Ultra, S8 Ultra 5G
  • Galaxy Tab S8+, S8+ 5G
  • Galaxy Tab S8, S8 5G

Styczeń

  • Galaxy Tab S7 FE 5G
  • Galaxy Tab S7 FE
  • Galaxy Tab Active4 Pro 5G
  • Galaxy Tab Active4 Pro

Luty

  • Galaxy Tab A8
  • Galaxy Tab A7 Lite

374 Odpowiedzi
Jacinto74
Explorer
Opcje

Dlaczego firma Samsung nie chce dalej wspierać tak dobrego telefonu, jakim jest Samsung Galaxy Note 20 ultra 5 g? Byłoby mniej elektrośmieci, a ten telefon może posłużyć jeszcze dobre kilka lat. Nie rozumiem polityki firmy Samsung. Chyba ekologia jest bardzo ważna dla firmy...? Chyba że się mylę?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Telefon jest w dalszym ciągu wspierany i znajduje się na liście urządzeń otrzymujących kwartalne poprawki bezpieczeństwa.


Jacinto74
Explorer
Opcje

To wiem, no nie sprecyzowałem o co mi chodzi. Chodzi mi o Android 14. Samsung Galaxy Note 20 Ultra jest tego wart.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Smartfon otrzymał trzy duże aktualizacje systemu Android. Obecnie będzie otrzymywał wyłącznie poprawki bezpieczeństwa.


Jacinto74
Explorer
Opcje

Dla takiego flagowca powinni zrobić wyjątek, bo to jest naprawdę dobry telefon.

0 Like
SG-1
Helping Hand
Opcje

@Jacinto74 

nie powinni i nie muszą bo jeśli dostosowywać system pod dużą ilość sprzętów to będzie o wiele więcej błędów i niezadowolonych klientów obecnie i tak najnowsze telefony Samsung mają 7 lat aktualizacji

0 Like
Jacinto74
Explorer
Opcje

Wiem, bo sam mam Galaxy S 24 ultra. Ale mimo tego Galaxy Note 20 Ultra jest dobrym telefonem i powinien dostać Androida 14. Widziałem Androida 14 na Galaxy Note 20 ultra I działa bez problemów. Dobrze by było, jakby Samsung od siebie dał.

0 Like
SG-1
Helping Hand
Opcje

@Jacinto74 

sprzęt dobry to prawda, ale tak jak wspomniałem, błędów nie dałoby się uniknąć więc użytkownicy pocieszyli by się Android 14 5 minut a dalej tylko by narzekali na błędy w oprogramowaniu

stosunkowo mało osób ma jeszcze Note20 więc to się nie kalkuluje po prostu

0 Like
Jacinto74
Explorer
Opcje

Wejdź na fora internetowe związane z tym telefonem i grupy facebookowe związane z tym telefonem zobaczysz, ile ludzi jeszcze jej posiada i są tego samego zdania co ja i to globalnie, nie tylko w Polsce.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Wsparcie w postaci dużych aktualizacji systemu zakończyło się już dla tego modelu. Taka jest polityka firmy Samsung. Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników wprowadził dłuższe wsparcie w nowych telefonach.