Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zielony ekran

(Temat utworzony: 22-11-2022 05:36 PM)
3802 Wyświetlenia
gabriela62738
Apprentice
Opcje
mam telefon samsung m31s i od jakiegos czasu ekran zaczal sam wygaszac przy tym wlacza sie rowniez zielony ekran z paskami co robic w takiej sytuacji licze na pomoc
20 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@gabriela62738  Cześć 

Jak to możliwe to możesz wrzucić zdjęcie jak to wygląda dokładnie,  natomiast z opisu prawdopodobnie będzie potrzebny serwis. 


OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@gabriela62738, proponowałbym zrobić hard reset, pomoże, jeśli jest to problem softowy, jeśli sprzętowy, to musisz udać się do serwisu: https://www.samsung.com/pl/support/service-center/


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

gabriela62738
Apprentice
Opcje
cos tego pokroju niestety nie moge zrobic zdj taki zielony ekran pojawia sie na doslkwnie kilka sekundpobrane (3)_1000001728_1669135878.jpg
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@gabriela62738, kolejność działań bez zmian, na początku przetestuj, jak sprawa będzie wyglądała po hard resecie. Chociaż i tak bardziej obstawiam usterkę sprzętową.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

gabriela62738
Apprentice
Opcje
jak wykonac hard reset ?
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@gabriela62738, tu masz poradnik: https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...

Pamiętaj, żeby przed hard resetem zajrzeć do ustawień telefonu i ręcznie usunąć wszystkie konta.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Bellugio
Journeyman
Opcje
Cześć, tym razem przychodzę z pewnym problemem.
Telefon na gwarancji i pewnie z niej skorzystam, ale chciałem przy okazji zapytać tutaj - czy ktoś ma/wie jak rozwiać problem z gasnącym ekranem w M52?
Gaśnie w różnych momentach, a czasem robi się zielony jak ja zdjęciu, za chwilę wraca do normy i tak w kółko co jakiś czas. Jakby problem był z tasiemką? Widziałem, że ten problem nie dotyczy tylko mnie, bo przejrzałem forum, ale jedyne rozwiązanie jakie jest, to takie, żeby podociskać ekran w różnych miejscach gdy się to dzieje 😅

image


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Bellugio  Cześć

Niestety ale w tym przypadku pozostaje jedynie serwis, nic tutaj więcej na forum nie poradzimy.


Bellugio
Journeyman
Opcje
Tak myślałem. W sumie byłem ciekaw, czy ktoś tak miał i co serwis na to poradził :smiling-face: dzięki za odpowiedź!