Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S8 gubi internet

(Temat utworzony: 12-02-2019 12:21 AM)
2726 Wyświetlenia
Mmarta1
First Poster
Opcje

Od miesiaca jestem uzytkownikiem S8 i juz kilkakrotnie telefon zgubil polaczenie z internetem i niestety nie byl w stanie sam go ponownie odnalezc. Dopiero wylaczenie i ponowne wlaczenie dalo efekt. Dzieje sie tak po jezdzie w windzie lub koleją,gdzie przez pewien czas nie ma dostepu do przesylu danych. Czy wiecie ci moze byc przyczyna? Telefon nie jest zaladowany aplikacjami ani grami.

 
0 Like
15 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Mmarta1  Czy piszesz o danych komórkowych czy WIFI ? W jakiej sieci masz telefon ?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mmarta1, to jest odpowiednie miejsce na zadawanie tego typu pytań :winking-face: Telefon po utracie zasięgu powinien automatycznie połączyć się z siecią komórkową. Czy problem występuje od początku czy pojawił się w ostatnim czasie? Czy próbowałaś przywracać ustawienia fabryczne?


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Mmarta1 jeszcze jedno pytanie, czy nie masz włączonego jakiegoś trybu oszczędzania?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Mmarta1
First Poster
Opcje

Tak mam wlaczony system oszczedzania baterii,to moze byc ta przyczyna???Sprobuje to wylaczyc i dam znac czy pomoglo.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mmarta1, sprawdzamy wszystkie możliwości :winking-face: Wykonaj test i koniecznie daj znać czy to pomogło.


0 Like
Mmarta1
First Poster
Opcje
Chodzi o transmisje danych. Nie WiFi.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Mmarta1 mnie chodziło oczywiście o pakietówkę, nie o WiFi. Sprawdzałaś?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Mmarta1  Czyli już wiem że problem nie dotyczy WIFI a danych pakietowych. Jaki to operator ?

Tu trochę podobny temat https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Problem-z-Galaxy-S8-urywanie-połączenia-inter...

0 Like
Mmarta1
First Poster
Opcje

Niestety, pomimo wylaczenia trybu oszczedzania baterii,znow po dzisiejszej jedzie winda internet przepadl. Znow musialam zrobic restart.

0 Like