Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S8 aktualizacja android 9.0 klatkujące filmy

(Temat utworzony: 23-03-2019 03:04 PM)
885 Wyświetlenia
Bartek77
First Poster
Opcje

Dzień dobry,

Po aktualizacji mojego sprzętu do androida 9.0 występują problemy z płynnym odtwarzaniem materiałów wideo. Problem ten występuję we wszystkich aplikacjach odtwarzających wideo.

Smartfon był przywracany do ustawień fabrycznych. Spadki klatek są najbarzdziej  widoczne w materiałach gdzie jest pokazywany krajobraz i obraz się przesuwa ( szarapanie ). 

Zaznaczam, że po tej aktualizacji u moich znajomych którzy mają ten sam smartfon to zjawisko również występuję. Poprawki tej aktualizacji również nic nie wniosły. Jestem bardzo zawiedziony tym co zrobił Samsung z tym urządzeniem. 

0 Like
21 Odpowiedzi
Bartek77
First Poster
Opcje
Problem nie występuję gdy wykonasz reset telefonu wtedy gdzieś przez 1 minutę filmy chodzą płynnie. Jakiś proces związany głośnikiem telefonu się włącza po chwili i następuję padaka 🤣 Jak narazie zrezygnuję z usług Samsunga i przesiądę się na Iphona 😀
0 Like
Bululuś
First Poster
Opcje

Jak dotąd byłem zadowolony z galaktycznych flagowców Samsunga. Ze względu na praktyczne rozmiary, aparacik dający sobie radę w kiepskim oświetleniu ( choć rozczarowujący przy zdj. dokumentów - rozmycie na brzegach kadru ) i świetny dźwięk na dołączonych słuchaweczkach wybrałem S8 ...
Kiedyś lubiłem rozgryzać rozmaite hocki-klocki, teraz po 40-stce :winking-face: szkoda mi na to nerwów i energii więc przy najbliższej okazji też rozejrzę się za jakąś alternatywą :smiling-face:

0 Like