Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android 7.0 Nougat - Wasze wrażenia?

(Temat utworzony: 01-03-2017 11:23 AM)
7951 Wyświetlenia
MateuszN
Pioneer
Opcje

androidnougat.png

 

W ostatnich dniach pojawiła się długo wyczekiwana aktualizacja Android do wersji 7.0 (Nougat) dla urządzeń Samsung. Standardowo jest udostępniana użytkownikom partiami (w pierwszej kolejności trafi na smartfony serii Galaxy S7/S7 edge). Osobiście zauważyłem dużą poprawę w działaniu baterii, większą płynność funkcjonowania aplikacji i bardzo przyjemny dla oka design.

 

A jakie są Wasze odczucia z użytkowania nowego systemu? :robotvery-happy:


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
41 Odpowiedzi
wronas
First Poster
Opcje
Galaxy J7 2016 (J710FN) Telefon na 6.0.1 zawiesił mi się kilka razy przez rok. I problemów z nim nie miałem. W tej chwili czyli po aktualizacji telefon stał się nie funkcjonalny. Zawiesza się, nie chodzi płynnie, Wifi ma momenty w których nie działa. Internet pakietowy chodzi strasznie wolno. Nie wyskakują mi powiadomienia aplikacji. Górna belka stała się całkowicie nieużyteczna ze względu na jej beznadziejny wyglad. Zegar na ekranie blokady wyglada ch****o. Udało mi się jedynie ustawić aby pasek ustawiania jasnosci ekranu byl na wierzchu. Niestety, żeby wcisnąć przycisk "na zewnatrz" który jest przydatny i intuicyjnie umieszczony w poprzedniej wersji, niestety ale w nowej już trzeba sie męczyć z wchodzeniem do ustawień...

7.0 Nougat to dno
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@wronas

Nie którzy cieszą się z aktualizacji inni nie. Czasami do nowości trzeba przywyknąć.
Niestety kwestie czysto systemowe to już bajka opowiadana przez google, twórcę tego systemu.

 

Jak ja to mówię, nie każdemu da się dogodzić. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like