Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android 7.0 Nougat - Wasze wrażenia?

(Temat utworzony: 01-03-2017 11:23 AM)
7973 Wyświetlenia
MateuszN
Pioneer
Opcje

androidnougat.png

 

W ostatnich dniach pojawiła się długo wyczekiwana aktualizacja Android do wersji 7.0 (Nougat) dla urządzeń Samsung. Standardowo jest udostępniana użytkownikom partiami (w pierwszej kolejności trafi na smartfony serii Galaxy S7/S7 edge). Osobiście zauważyłem dużą poprawę w działaniu baterii, większą płynność funkcjonowania aplikacji i bardzo przyjemny dla oka design.

 

A jakie są Wasze odczucia z użytkowania nowego systemu? :robotvery-happy:


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
CasualLounge
First Poster
Opcje

Posiadam nowego Galaxy S7 SM-G930F z Saturn. Na moim Android 7 nie ma ikony Muzyka i Wideo. Dlaczego? Jak mogę je ściągnąć/przywrócić? PS. Zależy mi na fabrycznych ikonach (nie zamiennych apk).

 

7.jpg

 

 

 

 

0 Like
Piotr2
First Poster
Opcje

Samsung A5 2016 po aktualizacji znikl dzwiek przychodzacych wiadomosci nie mozna wylaczyc dzwonienia przez wifi sporo ikon nie aktywnych

0 Like
kozbus
Pathfinder
Opcje
@Piotr2 ja trochę nie na temat, widzę że masz Androida 7.0 na A5 2016, z jakiej dystrybucji/od jakiego operatora masz telefon?
0 Like
coffee
First Poster
Opcje

A mnie strasznie irytuje nowy system. Lubie miec ekran caly czas tak samo ustawiony, tak dla mnie jest wygodniej, a tym czasem s6 sam mi wlacza automatycza jasnosc ekranu i zmniejsza ja. Czasami auto nie jest wlaczane ale samo sie przyciemnia. Juz tak mnie irytuje ciagle poprawianie tego, ze chyba podziekuje firmie za takie "usprawnienie". Po drugie przyglupi komunikat dla mniej inteligentnych, kiedy wylaczam dzwieki. Wtedy pojawia sie rameczka u gory ekranu. "Nie chce stracic zadnych polaczen" oraz "Jest OK".

*****? Dopoki nie klikne w te chora ramke niczego innego nie moge zrobic. Wyobrazcie sobie, ze czesto wstaje o 3:30 dzwonki wylaczone, zeby cos tam w nocy mnie nie budzilo. Wyje nagle alarm a ja zaspany miziam po ekranie probujac ten alarm wylaczyc, po kilku sekundach budzenia calej rodziny w koncu ogarniam sie, ze musze cos tam pyknac, zeby potem wylaczyc alarm. Dla mnie na gorsze. Subiektywnie wyglad menu i samego systemu, nie wspominajac o kontaktach, wiadomosciach i ekranie wyboru numeru i polaczenia. Ale dwie pierwsze "funkcje" (f*#kcje) sa dla mnie nie do zaakceptowania z reszta da sie zyc.

rok178
First Poster
Opcje

TO JEST LIPA  nougat 7.0 dziadostwo

0 Like
aka
First Poster
Opcje

Ok. 2 tygodnie temu zaktualizowałam A5 2107 do nougata (t-mobile) i jestem bardzo niezadowolona. telefon ma pół roku, bateria do nougata trzymała 4 dni, teraz 1.5, 2 dni...  nie gram w gry, dzwonię i smsuję, jak zawsze. beznadziejnie mało czytelne "pajączkowate" ikony, w 6.0.1 były zdecydowanie bardziej czytelne. malutkie zdjecia osoby dzwoniącej, mieniące się bazarkowe tło przy wykonywaniu połaczeń... . chcę przywrócić poprzedni system, w serwisie odpowiedź- nie ma możliwości. dlaczego Samsung uniemożliwia klientom komfortowe użytkowanie telefonu? dlaczego jako właścicielka telefonu, skoro przekonałam się w ciągu 2 tygodni, że ten system jest dla mnie jako użytkownika dużo gorszy, nie mogę wrócić do poprzedniego? największa porażka to bateria...

0 Like
Mania
First Poster
Opcje

Właśnie zaktualizował mi się samsung a5 2017 nie podoba mi się czcionka. Ale czy tylko tylko u mnie podczas rozmowy nie wygasza się ekran?

Trzymam telefon podczas rozmowy tak jak przed aktualizacją i cały czas świeci się ekran..

0 Like
Marlena1
First Poster
Opcje

1. Jak zmienić format zegara na ekranie blokady?

2. Zniknęła mi zawartość aplikacji notatnika.

3. Dlaczego zniknęła możliwość ustawienia AOD w postaci obrazka?

0 Like
Rubin
Apprentice
Opcje

Aktualnie światło dzienne ujrzał android 8.0 Oreo, na pewno wniesie wiele nowych usprawnień, póki co to świerzy system ale miejmy nadzieję, że z czasem trafi do naszych urządzeń :smiling-face:

0 Like
lila_2603
First Poster
Opcje
Póki co mój telefon przyprawia mnie o ból głowy:
- po aktualizacji do 7 ( telefon a5 2017) opcja always on display nie wyświetla się poprawnie przy zamkniętym etui ( oryginalne samsunga).
- ekran nie blokował się podczas rozmowy, klawisz boczny, który normalnie służy do ręcznej blokady miałam zmieniony na kończenie połączenia, dlatego podczas rozmowy zamiast blokować ekran kończył połączenie.
- ekran gaśnie po wybraniu numeru telefonu
- ikona dźwięku nie pozwala z poziomu okna głównego na regulacje głośności mediów itd. - otrzymałam wraz z aktualizacja opcję wifi calling, ale nie działa ( jestem w nju) mimo spełnienia przeze mnie wszystkich punktów opisanych na stronie nju. Zgodnie z sugestiami dyspozytora orange chciałam ściągnąć aplikację wifi calling dla orange, ale pojawia się info, że " Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją".
Tyle wrażeń na pierwszy rzut.
0 Like