Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

S21 nie obsługuje kart eSIM[Android 11]

(Temat utworzony: 27-02-2021 11:32 PM)
19426 Wyświetlenia
random_user
Journeyman
Opcje

Witam,

S21 z androidem 11 nie jest w stanie poprawnie zainstalować karty eSIM. Z tego co się dowiedziałem to firma Samsung potwierdziła występowanie problemu, ale nie zadeklarowała terminu naprawy.

Chciałbym się dowiedzieć jaki jest obecny status i kiedy możemy się spodziewać aktualizacji która naprawi ten problem?

Przejdź do rozwiązania
65 Odpowiedzi
PatrykF
Expert
Opcje

@IzaKoza81 Kartę e-sim do zegarka dodaje się poprzez aplikację Galaxy Wearable. To ta sama aplikacja, która służy do łączenia telefonu i zegarka. Tam, w ustawieniach będziesz mogła dodać kartę e-sim przez opcję "Plany Taryfowe". Kartę e-sim dodaje się poprzez zeskanowanie kodu QR otrzymanego od operatora. Operator powinien być w stanie aktywować na Pani karcie SIM możliwość utworzenia jej wirtualnej kopii - czyli właśnie e-sim, którą będzie można dodać do zegarka w opisany przeze mnie powyżej sposób.

IzaKoza81
First Poster
Opcje
I jak ja aktywuje to jak zrobić żeby na zegarku odbierać połączenia i powiadomienia z telefonu gdzie mam główny abonament w innej sieci?
0 Like
IzaKoza81
First Poster
Opcje
Jak wchodzę w plany taryfowe w galaxy wearable to taka informacja się pojawia Screenshot_20230110_195305_Galaxy Watch4 Manager.jpg
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@IzaKoza81, sieć Play nie obsługuje eSIM na zegarkach, dlatego Ci się pojawia ten błąd.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Walenty
Journeyman
Opcje
A na support, mi powiedzieli ze s21 fe ma esim
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Walenty, może się najzwyczajniej w świecie pomylili. 


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

zatoka
First Poster
Opcje
Czy jest możliwe włączenie usługi esimdo modelu S21fe ,gdzie to zrobić?
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@zatoka, S21FE nie posiada funkcji eSIM. W tym wątku jeden z użytkowników podał listę modeli, które ją obsługują: https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/esim-ju%C5%BC-w-polsce-orange-w%C5%82a%...


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Members_vLcGUcL
First Poster
Opcje

A to ciekawe, bo w specyfikacji na stronie Samsunga jest info, że   obsługuje 
Typ gniazda SIM

  • SIM 1 + SIM 2 lub eSIM

https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-s21-5g/specs/

Members_vLcGUcL_0-1695022990780.png

 



0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Members_vLcGUcL, zgodnie ze specyfikacją na stronie Samsung model Galaxy S21 FE 5G nie posiada obsługi eSIM.