Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypalenie ekranu Samsung Galaxy S20

(Temat utworzony: 09-09-2021 09:51 AM)
8965 Wyświetlenia
MalgorzataJ_
Journeyman
Opcje
Wczoraj zauważyłam wypalenie ekranu w Samsungu s20, telefon nie ma jeszcze roku a już taka "niespodzianka".
Wiem, że są różne opinie na temat wypalonych ekranów, że to wina złego użytkowania, z czym nie mogę się zgodzić! 
Mi wypaliły się ikony tiktoka... a używam go od czasu do czasu z przerwami, może do kilkudziesięciu minut jednorazowo. Telefon za kilka kafli powinien to "wytrzymać".
Czy są tu jakieś osoby które miały podobny problem? Jak Samsung odniósł się do tego typu wady? 
Dodam, że to już mój 4 telefon tej marki i nigdy nic takiego nie miało miejsca. 
78 Odpowiedzi
maciekgie
Journeyman
Opcje
Oddaj na gwarancję. Bez emocji
0 Like
MalgorzataJ_
Journeyman
Opcje
Dzisiaj oddaje, ale czytając komentarze różnych osób w internecie, że im odmówili naprawy, to człowieka krew zalewa.
maciekgie
Journeyman
Opcje
To jest sprawa ewidentnej gwarancji także nie powinno być problemów. Powodzenia! Daj proszę znać
MalgorzataJ_
Journeyman
Opcje
Dzięki za pomoc, jak czegoś się dowiem to na pewno dam znać
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MalgorzataJ_  Witam

W tej sytuacji najlepiej udać się z telefonem do serwisu i skorzystać z gwarancji. Czekamy na informacje czy się udało. 


MalgorzataJ_
Journeyman
Opcje
Miałam oddać dzisiaj, ale się nie udało, więc dopiero w poniedziałek. Zastanawiałam się czy oddać na podstawie Rękojmi, ale skoro są głosy że na reklamacji powinno się udać to najpierw pójdę w te stronę. Sprawdzałam raport tygodniowy, fakt tiktoka używam ok. 1,5-2 godzin na dzień, ale to i tak nie jest na tyle długo, żeby wypalić ekran...I to w modelu z tej półki cenowej
0 Like
Zbigolek
Samsung Members Star ★
Opcje
Pełne stanowisko Samsung Polska:
Zgodnie z instrukcją obsługi, należy wyłączyć ekran dotykowy, gdy urządzenie nie jest używane. Jednocześnie w instrukcji wskazano, że pozostawienie ekranu dotykowego w stanie bezczynności na długi czas może doprowadzić do wystąpienia powidoku (wypalenia ekranu) lub smużenia. Zgodnie z punktem 5 karty gwarancyjnej, gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego, niezgodnego z instrukcją obsługi, korzystania z produktu. Stąd wypalenie ekranu nie może być traktowane jako wada smartfonu objęta ochroną gwarancyjną.
Więcej na:
https://www.tabletowo.pl/samsung-wymiana-wypalonego-ekranu-wyswietlacza-w-ramach-gwarancji/

Jeżeli używałaś smartfona zgodnie z instrukcją obsługi (tak jak wyżej), to powinnaś to odnotować w składanej reklamacji, aby była skuteczna.


MalgorzataJ_
Journeyman
Opcje
Używałam smartfona w taki sposób do jakiego został stworzony. Używam jasności adaptacyjnej, czas wygaszacza mam ma 30 sekund. Dbałam o ten telefon jak o "własne dziecko" I nie mam sobie nic do zarzucenia
MalgorzataJ_
Journeyman
Opcje
Napewno to dodam do reklamacji