Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Wireless Charger Pad 2018

(Téma vytvořeno: 19-09-2018 07:42 AM)
785 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Ahojte, všimnul jsem si toho úplně náhodou v Samsung obchodě, že vyšla nejen ta velká dvojitá bezdrátová nabíječka pro mobil a hodinky zároveň (u ní mně vadí, že je velká a hlavně, že má speciální zdroj), ale i tohle:

Samsung EP-P3100TBEGWW Wireless Charger Pad

 

Velkou výhodou je, že v ceně máte i 15W zdroj a USB-C kabel, podložka má USB-C vstup, umí rychlé bezdrátové nabíjení a co hlavně, nabíjí i hodinky! Vyzkoušeno s Galaxy Watch, měla by umět i Gear S3.

Podle mě za ty prachy výborná koupě. Já mám zatím první a spokojenost, určitě dokoupím ještě nějakou do práce :smiling-face:



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
19 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Tak po dvoudenní zkušenosti objednán druhý kus do práce a tím je asi jasné, že tuhle bezdrátovou nabíječku doporučuji :smiling-face:



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Mám dotaz pro majitele. Mám Qi nabíječku co mi zůstala od Nokie 920, ale chtěl bych nabíječku od Samsungu. Zajímalo by mě, jestli výše uvedená má v sobě ventilátor a příp. jestli je tento ventilátor v provozu i při pomalém nabíjení. Telefon používám přirozeně jako budík a bezdrátově bych nabíjel právě přes noc a pokud by mi u hlavy běžel ventilátor, tak bych toho asi moc nenaspal 🙂

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Ventilátor by měl být v provozu jen při rychlém nabíjení - to se nastavuje v telefonu.

Já to vedle hlavy v noci mám a neslyšel jsem nic. Možná se spouští až při prípradném zahřátí...?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

No právě, možná se to spustí třeba po hodině, tohle by mě fakt zajímalo. Možnost nabíjet pohodlně hodinky i telefon jednou nabíječkou je super.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Tak jsem to zkusil a opravdu tu šumí, asi po 30% nabíjení jsem si toho všimnul. Pokud jsem vypnul rychlé bezdrátové nabíjení, ventilátor se nezapnul.

V rychlosti nabíjení moc rozdíl není, takže myslím, že i s vypnutým rychlým nabíjením to je pořád super věc.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


jv18
Big Cheese
Možnosti
díky moc, tohle si opravdu pořídím
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

@Libb mám ještě dotaz ohledně  nabíječky. Má v sobě magnet pro uchycení  hodinek? 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Ne, to nemá, ale není třeba.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

děkuji za bleskovou odpověď. Právě jsem četl v jedné recenzi k té dvojité nabíječce, že stačí hodinky položit mírně jinak a nenabíjí se. Pořád vybírám, který model by se hodil nejvíc.

0 Like