Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Nefunkční Smart LED Cover po aktualizaci na OneUI 4.1

(Téma vytvořeno: 03-04-2022 06:21 AM)
708 Zobrazení
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Nevím, jestli je to jen u mě, ale s aktualizací na OneUI 4.1 se úplně změnila aplikace pro ovládání zadního krytu s LED a stále dokola mi vnucuje aktualizaci firmwaru krytu, který od té doby nefunguje. Aplikace vypadá jako pro kryt S21 (větší animované ikony, editor vlastních s efektem objevení) a nemyslím si, že by tyto funkce tento starší kryt pro S20 mohl mít. Tovární nastavení nepomohlo. Myslím, že je to chyba a během přípravy aktualizace se do ní omylem dostala jiná verze aplikace Led Cover (nyní mně to píše verzi 1.34.9) pro Galaxy S21. Nevím, kam to nahlásit, případně jak to opravit.
34 Odpovědi
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @Mobilak
Váš dotaz jsem předal dále.

Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Mam Galaxy Note 20 s led covrem a bez problemu.Jediny co jsem musel po aktualizaci,tak sundat a nandat pouzdro po restartu.Jinak vse funkcni
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
To jsem samozřejmě taky zkoušel. Jakou verzi aplikace Led Cover to ukazuje? Já tam mám i po továrním resetu 1.34.9, verze softwaru pouzdra je 003/006 a neustále dokola to ukazuje, že je novější verze. Když to potvrdím, tak se do pouzdra bez oznámení chyby něco nahraje. Pak to ukazuje verze pouzdra 000/000 - "Je nainstalována nejnovější verze". Po sundání a znovunasazení opět verze pouzdra 003/006 s upozorněním na aktualizaci. Už opravdu nevím, co s tím. Pouzdro samozřejmě ani neblikne. Telefon mám Galaxy S20 SM-G980F/DS.
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Mam tam totoScreenshot_20220403-125445_LED Icon Editor.jpgScreenshot_20220403-125439_Settings.jpg
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Takze mozna zkusit najit aktualizaci na pozdro
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Není to verze aplikace pro LED View Cover (flipové pouzdro)? To je něco jiného. Já mluvím o LED Coveru (zadní kryt) s efektem "hvězdné oblohy" (náladové osvětlení), který nástupce pro S21 nemá a pro S22 už ani neexistuje (co vím). Ta nová aplikace po aktualizaci systému právě možnost "hvězdné oblohy" vůbec nemá. Ale zas to má větší ikonky (s více pixely) a více jiných možností (např. ukazovat čas, přiřadit ikonku ke kontaktu), přesně jako u zadního LED krytu pro S21 (který je, nevím proč, jen ve světlých barvách).
Jinak LED View Cover mám taky a funguje dál tak, jak má.
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Aha,omlouvam se,asi jsem to spatne pochopil.Kazdopadne pokud vam to ukazuje aktualizaci a nic se nestane,nejspis bude problem s fimwarem a impletaci toho daneho pouzdra.
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Takze,vam to vymazalo nastavene predlohy nehlede na to ze aktualizace probehla....asi tak?
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Ať měním nastavení jak chci, pouzdro ani neblikne. Přikládám fotky. Rád bych ukázal, jak vypadala původní aplikace, ale myslím, že se to dá najít na YouTube i jinde.Screenshot_20220403-133347_LED Cover.pngScreenshot_20220403-133212_LED Cover.pngScreenshot_20220403-144716_Settings_3235_1648990045.jpg
0 Like