Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Nefunkční Smart LED Cover po aktualizaci na OneUI 4.1

(Téma vytvořeno: 03-04-2022 05:32 AM)
1717 Zobrazení
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Nevím, jestli je to jen u mě, ale s aktualizací na OneUI 4.1 se úplně změnila aplikace pro ovládání zadního krytu s LED a stále dokola mi vnucuje aktualizaci firmwaru krytu, který od té doby nefunguje. Aplikace vypadá jako pro kryt S21 (větší animované ikony, editor vlastních s efektem objevení) a nemyslím si, že by tyto funkce tento starší kryt pro S20 mohl mít. Tovární nastavení nepomohlo. Myslím, že je to chyba a během přípravy aktualizace se do ní omylem dostala jiná verze aplikace Led Cover (nyní mně to píše verzi 1.34.9) pro Galaxy S21. Nevím, kam to nahlásit, případně jak to opravit.

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @Mobilak
Váš dotaz jsem předal dále.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

34 Odpovědi
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @Mobilak
Váš dotaz jsem předal dále.

Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Mam Galaxy Note 20 s led covrem a bez problemu.Jediny co jsem musel po aktualizaci,tak sundat a nandat pouzdro po restartu.Jinak vse funkcni
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
To jsem samozřejmě taky zkoušel. Jakou verzi aplikace Led Cover to ukazuje? Já tam mám i po továrním resetu 1.34.9, verze softwaru pouzdra je 003/006 a neustále dokola to ukazuje, že je novější verze. Když to potvrdím, tak se do pouzdra bez oznámení chyby něco nahraje. Pak to ukazuje verze pouzdra 000/000 - "Je nainstalována nejnovější verze". Po sundání a znovunasazení opět verze pouzdra 003/006 s upozorněním na aktualizaci. Už opravdu nevím, co s tím. Pouzdro samozřejmě ani neblikne. Telefon mám Galaxy S20 SM-G980F/DS.
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Mam tam totoScreenshot_20220403-125445_LED Icon Editor.jpgScreenshot_20220403-125439_Settings.jpg
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Takze mozna zkusit najit aktualizaci na pozdro
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Není to verze aplikace pro LED View Cover (flipové pouzdro)? To je něco jiného. Já mluvím o LED Coveru (zadní kryt) s efektem "hvězdné oblohy" (náladové osvětlení), který nástupce pro S21 nemá a pro S22 už ani neexistuje (co vím). Ta nová aplikace po aktualizaci systému právě možnost "hvězdné oblohy" vůbec nemá. Ale zas to má větší ikonky (s více pixely) a více jiných možností (např. ukazovat čas, přiřadit ikonku ke kontaktu), přesně jako u zadního LED krytu pro S21 (který je, nevím proč, jen ve světlých barvách).
Jinak LED View Cover mám taky a funguje dál tak, jak má.
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Aha,omlouvam se,asi jsem to spatne pochopil.Kazdopadne pokud vam to ukazuje aktualizaci a nic se nestane,nejspis bude problem s fimwarem a impletaci toho daneho pouzdra.
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Takze,vam to vymazalo nastavene predlohy nehlede na to ze aktualizace probehla....asi tak?
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Ať měním nastavení jak chci, pouzdro ani neblikne. Přikládám fotky. Rád bych ukázal, jak vypadala původní aplikace, ale myslím, že se to dá najít na YouTube i jinde.Screenshot_20220403-133347_LED Cover.pngScreenshot_20220403-133212_LED Cover.pngScreenshot_20220403-144716_Settings_3235_1648990045.jpg
0 Like