Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Android 12 optimizator sceny S21 ultra

(Téma vytvořeno: 12-12-2021 07:39 PM)
394 Zobrazení
Mi00wa
Navigator
Možnosti

Ahoj,

po aktualizaci, je nefunkční optimizator sceny, pouze zvladne noční režim, sken dokumentů nebo makro režim.

ikona HDR také zmizela. 

řeši se to i v jiných vláken : Scene optimizer not working 12/4/21 - Samsung Community - 2120856

Všimli jste si toho také ? 

o mně potešeilo že lze stáhnout aplikace pro foceni v RAWu ve všech objektivech, a následně upravit. Dostupné pouze pro A12

0 Like
10 Odpovědi
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
Dobrý večer,pokusil jste se obnovit nastavení fotoaparátu?
0 Like
Mi00wa
Navigator
Možnosti

Dobrý večer. 

Ano pokoušel, a bez úspěchu.

Tovarni nastaveni telefonu, nepřipadá k ůvahu.  Nehodlam ho pak nastavovat hodinu. Jinak mi optimizator sceny nijak nevadi, fotky si upravim sám. 

0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
V pořádku,nakonec vám ale nic nezbyde než tovární nastavení což vám poradí mnoho lidí z komunity.
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Mi00wa Ještě můžete zkusit vymazat data a paměť u aplikace Fotoaparát v Nastavení >Aplikace >Fotoaparát >Úložiště

 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
I toto by eventuálně mohlo pomoci 👍
0 Like
Mi00wa
Navigator
Možnosti

Děkuji, ale to už jsem zkoušel před tim. takže nepomohlo. 

by mně zajimalo kdo stim má problem a kdo ne ? 

Někomu nejdou platby mně zase fungujou platby v pohodě 🙂

0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Mne teda na S21 Ultra Optimatizátor scén funguje -> vyskúšané na skene dokumentu... 
Možno skúsiť Wipe Cache Partition, prípadne vyskúšať fotoaparát v Safe Mode

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Mi00wa 

Mě osobně přijde, že optimalizátor scény funguje, jen se změnila jeho funkčnost. Protože jak sám poukazujete tak dokumenty nebo noční režim to doporučí, takže se to jen neukazuje úpravy obrázků. To samé u HDR, ikona sice není vidět, ale při focení je vidět, že funguje. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, jak poznáte, že je optimalizátor scény nefunkční? Je totiž docela dobře možné, že funguje, jen neotravuje zobrazováním ikon. Zažádal jsem Samsung o vyjádření, jestli se jedná o nové chování, chybu v nezobrazování inok nebo úplné selhání (a samozřejmě rovnou inicioval případnou opravu).






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like