Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Nefunkční Smart LED Cover po aktualizaci na OneUI 4.1

(Téma vytvořeno: 03-04-2022 05:32 AM)
1720 Zobrazení
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Nevím, jestli je to jen u mě, ale s aktualizací na OneUI 4.1 se úplně změnila aplikace pro ovládání zadního krytu s LED a stále dokola mi vnucuje aktualizaci firmwaru krytu, který od té doby nefunguje. Aplikace vypadá jako pro kryt S21 (větší animované ikony, editor vlastních s efektem objevení) a nemyslím si, že by tyto funkce tento starší kryt pro S20 mohl mít. Tovární nastavení nepomohlo. Myslím, že je to chyba a během přípravy aktualizace se do ní omylem dostala jiná verze aplikace Led Cover (nyní mně to píše verzi 1.34.9) pro Galaxy S21. Nevím, kam to nahlásit, případně jak to opravit.
Přejít na řešení
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Je to prakticky podobne jak muj s wiev cover.takze spis tu jde jen o tu aktualizaci,ktera neni dokoncena.
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Nevím, myslím, že je to chyba výrobce. Ale asi nás moc s tímto krytem není, anebo je to opravdu jen u mě. Vím, že se někde dají stáhnout jiné verze, ale je tam riziko malwaru. Počkám; zatím žádná nabídka aktualizace samotné aplikace.
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Kazdeho mesice by mela byt aktualizace zabezpeceni,tak se snad objevi i update na cover😀
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Snad jo. Pro srovnání snímek původní verze aplikace z https://gadgetguideonline.com/s20/how-to-use-galaxy-s20-led-back-cover/.s20_led_cover_6_show_led_icons_3282_1649197537.jpg
0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
Mám stejný problém na S20. Aplikace nepatří k mému LED Coveru a nezobrazuje se mi nic...
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Tak nejsem jediný.
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Dobrý den.
Děkuji, snad se to vyřeší během nějaké příští aktualizace.
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Všimnul jsem si že už se to řeší i jinde v jiných jazycích, tak snad se na tom už pracuje.
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Doufat muzeme.Co jsem koukal,tak aktualizace jsou malinko spozdene a ne vzdy resi,co by jsme chteli aby vyresily
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Je to tak, zřejmě je potřeba hodně testování před samotným zveřejněním nové verze (nebo opravy) a už do ní nejde přidat nic nového, jen vychytat bugy (zajistit stabilitu) u toho, co už tam je. A dodržovat posloupnost. Je to celkem běžná praxe.
Myslím, že je docela možné, že opravy se dočkáme až za rok.
A čím více různého příslušenství, tím větší možnost chyby. Však tam jsou taky jenom lidé.
0 Like