Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Budou mi fungovat dvě simky na S9+, který je single sim?

(Téma vytvořeno: 29-03-2018 04:11 PM)
2721 Zobrazení
SofieH
Journeyman
Možnosti

Čaute lidičky, mám takový problém, dostala jsem s9+, včetně nového čísla s nějakým tarifem, abych mohla volat konečně furt, no a pak jsem byla tak šikovná, že jsem starý telefon zapomněla v kalhotách, které jsem dala do pračky. Já vím,  je mi hrozně trapně, hihi :womanvery-happy:, ale teď potřebuji vyřešit, že on samozřejmě přestal fungovat a mně se nechce kupovat nový, tak právě řeším, že bych si simkartu dala do té mojí nové esdevítky:womanlol:, jelikož tam potřebuji být stále dostupná, než vyřeším u všech, že mám jakože nové čísílko. Šlo by to nějak?Vůbec tomu nerozumím, tak na mě buďte hodní :womanvery-happy:, ju? Budou mi fungovat obě? Děkujiii :heart::heart::heart::heart:

0 Like
10 Odpovědi
JohnieWalker
Journeyman
Možnosti

Ahoj.

 

S9+ je dual SIM telefon tzn. když dáš do primárního slotu S9+ tu novou SIM a do sekundárního tu starou SIM (je to volitelný slot buď pro SIM kartu nebo pro paměťovou kartu), tak budeš na příjmu na obou číslech zároveň. 

0 Like
Řešení
adam_boss
Navigator
Možnosti

Omg, to neni zas tak pravda, pozor na to! Slecna uvadi,ze dostala telefon s nejakou novou simkou a tarifem, tudiz muzeme vydedukovat, ze ma telefon od nektereho naseho tuzemskeho operatora, tzv. brandovany telefon a ti nabizi jenom single sim verze. Proto ji to take bylo i sdeleno. Dual sim verze, pokud se nepletu, sezenete jenom nebrandovane, tedy v normalnich obchodech s elektrem nebo primo u Samsungu.

 

No pointa tedy zni, ze bude moc vyuzivat obe sim jenom, kdyz je bude vymenovat ve slotu. Protoze telefon, jako takovy, blokovany na jednoho operatora neni, ale do toho slotu u single sim telefonu nedostane 2 sim karty, jenom sim kartu a sd kartu zaroven. U S9+ dual sim je tam hybridni slot, kde dostane bud to dve sim karty zaroven anebo jednu sim kartu a sd kartu. Tak pozor na to!:robothappy:

 

Pro info hybridni slot vs. single sim slot

screen1.PNG



N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
SofieH
Journeyman
Možnosti

Jééé, děkuji za vysvětlení chlapi:womanvery-happy: A zároveň děkuji, že jste byli schovívaví k mému trapásku s kalhoty:heart: Mějte se krásně.

0 Like
blazne4
First Poster
Možnosti

Zdravím chci se zeptat když si koupím slot na dvě sim tak mi budou fungovat i když mám s9+singl dík za odpověď venca 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

určitě ne

0 Like
blazne4
First Poster
Možnosti
A můžu poprosit jestli to jde nějak udělat nebo to vůbec nejde dík venca
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

O tuhle možnost jsem se nikdy nezajímal, ale našel jsem při zadání dotazu na Googlu firmu i lidi, kteři to prý umí. Ale osobně bych do toho nešel.

0 Like
blazne4
First Poster
Možnosti

Dík moc za odpověď  a přeju krásný den

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Pokud jde akutně o dostupnost, zapni si přesměrování hovorů. To se dělá u každého operátora jinak. Buď pošleš speciální kód a nebo to jde myslím i v aplikaci Telefon.

V každém případě ale v tom okamžiku musíš mít v telefonu aktivní tu SIM, u které chceš přesměrování udělat. Já mám tak třeba firemní číslo, přešel jsem bohužel na model s nižší pamětí, tak jsem SIM vyměnil za paměťovou kartu a firemní číslo přesměroval.

Jen pozor, přesměrovávají se jen hovory, ne SMS!






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like