Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace říjen 23 Galaxy S20 FE 5G

(Téma vytvořeno: 12-10-2023 12:36 PM)
270 Zobrazení
Fidla1095
Voyager
Možnosti
Sice asi nedostane android 14, ale pořád je napsaný jako telefon, který by měl dostat měsíční aktualizace zabezpečení a pořád jsem nedostal aktualizaci zabezpečení z října, poslední dobou jsem dostával měsíční aktualizace zabezpečení cca kolem 10 dne v měsíci a a teď pořád nic. Kde je aktualizace zabezpečení z října? Být nima tak ty měsíční aktualizace zabezpečení vydávám do 15 dne v měsíci a zbytek měsíce připravuje měsíční aktualizace zabezpečení na další měsíc. Jestli nemají dostatek lidí, kteří dělají měsíční aktualizace zabezpečení tak mají dát inzerát a nabrat lidi. Mám Galaxy S20 FE 5G. 
11 Odpovědi
Raddi
Big Cheese
Možnosti
Myslím že by měl Samsung zaměstnat jednoho člověka na komunikaci přímo s Vámi, taková hotline přímo do centrály v Koreji.
IT technik
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, představte si, že třeba takový tuším srpen přišel pro S23 až v posledním týdnu měsíce! Prosím vás, proč na ty aktualizace tak spěcháte? Kdyby to bylo něco kritického, vydává se hotfix, ale to pamatuju tak 2x za 10 let.
Je to aktualizace k tomu danému měsíci, a když vyjde v rámci měsíce, kam patří, je všechno OK. Pro S23 vyšla předevčírem, včera S22, spočítejte si, kdy to můžete čekat vy. Když vezmeme v potaz, že se finišuje Android 14, skoro se divím, že se na říjen pro S23 nevykašlali :winking-face:






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Prochor48
Helping Hand
Možnosti
Zdravím, no už jsem čekal na Váš komentář abych se pobavil, líbí se mi Váš klasický suchý humor. Hezký den 😆👍
Raddi
Big Cheese
Možnosti
Dnešní doba si žádá citlivý přístup, volit slova, pády, oslovení, chce to holt Filipa a jsem rád že si to najde své příznivce. Díky 😉
IT technik
Kukisim
Pioneer
Možnosti
Musíš pořádně mačkat aspoň jeden den nonstop aktualizace softwaru a ona vyskočí, nebo zavolej do Samsungu,že se menujes Filda a že jsi s toho na prášky, možná se slituji a speciálně tobě ji pošlou.
DennyVonPrague
Helping Hand
Možnosti
😅😅
0 Like
womec24
Pioneer
Možnosti
Njn Filda nikdy nezklame... 🤣🤣🤣 vždy se skvěle pobavíme a Raddi tomu dá pěknou tečku. 👍
0 Like
MichaelOfficial
Troubleshooter
Možnosti
A proč není vše vydáno najednou jako u Apple? Má se vše sladit, opravit a vydat jednotně na všechny modely ve stejnou chvíli.
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti
To mají majitelé nových vlajek čekat, až se to odladí na prehistorické lowendy? Porovnejte na kolik modelů vydává aktualizace Apple a na kolik Samsung. A ohledně toho odladění, proč je v krátké době už třetí oprava iOS 17?





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like