Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galeria fotoaparátu problém so zdielaním

(Téma vytvořeno: 23-03-2024 05:01 AM)
61 Zobrazení
Dudliknator
Journeyman
Možnosti
Ahojte, prosím o radu s nasledovným problémom. Na Galaxy S23 mám problém so zdieľaním mediálneho obsahu.

V prípade, že chcem zdieľať fotografie priamo z galerie fotoaparatu do Messengera, telefón vyhodí upozornenie, že je Messengeru potrebné udeliť povolenie s využívaním úložného priestoru. Bohužiaľ, v povolaniach sa žiadna takáto položka nenachádza. Mám povolenia pre fotoaparát, súbory atď., ale ziadne povolenie pre Galeriu fotoaparátu.

Priamo z Messengeru pritom zdieľať fotografie môžem.
0 Like
11 Odpovědi
Mario13d
Helping Hand
Možnosti
Pravdepodobne by to mohlo byť povolenie k prístupu k súborom, keďže aj fotky sú v podstate súbory.
0 Like
Tikytak
Pathfinder
Možnosti
Tu to máš...bez problémov to funguje, zdieľanie priamo z galérie do messengera..1711155762458.jpg1711155762455.jpg
Dudliknator
Journeyman
Možnosti
Mám to povolenie, ale nefunguje to..1711164391061_1711164391050_0.jpg
0 Like
Dudliknator
Journeyman
Možnosti
Mario13d Ako nastavim povolenie na subory, prosim? V ponuke to nevidím.
0 Like
Dudliknator
Journeyman
Možnosti
Toto sú všetky povolenia, ktoré sa mi ponúkajú. Je možnosť vybrať aj niečo mimo nich?1711164611554_1711164611546_0.jpg
0 Like
Řešení
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň,
ide o chybu na strane Messengera, kde sa bugnú oprávnenia. Riešením by malo byť zakázať povolenie pre Fotky a videá a opätovne ich povoliť.
Ak by to nezabralo skúste odobrať všetky povolenia opätovne ich udeliť a ak bude problém pretrvávať, tak zmazať aplikácii messenger v nastaveniach/aplikácie / messenger/ úložisko vyrovnávaciu pamäť aj dáta a následne sa v otvorenej appke nanovo prihlásiť a udeliť povolenia.
Dudliknator
Journeyman
Možnosti
TomiXL Ďakujem, vyskúšam. Pekný deň prajem.
0 Like
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím 😉 dajte nám vedieť, či vám niečo z uvedených postupov pomohlo

0 Like
Dudliknator
Journeyman
Možnosti
Ahoj, vymazanie a opätovné pridanie spojené s vymazanim vyrovnávacej pamäte pomohlo. Ďakujem všetkým 👍