Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Trhané video u Samsung Galaxy S23 Ultra

(Téma vytvořeno: před měsícem)
236 Zobrazení
Petr548
Journeyman
Možnosti

Zdravím všechny, mám problém s tím, že při natočení videa v mírném pohybu má video při přehrávání trhavé pohyby. Zkoušel jsem všechna možná nastavení, od vypnutí stabilizátoru, Auto FPS,  změny formátu videa a já nevím čeho všeho možného a výsledek je stále stejný. Výsledné video nelze použít. Zkoušel jsem nainstalovat jiné aplikace,  výsledek je stále stejný. Máte někdo stejnou zkušenost, lze to nějak vyřešit?

Díky. Petr

19 Odpovědi
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
V současné době nezaznamenávám žádné problémy s mým zařízením Samsung Galaxy S23 Ultra.

Prvním a jediným krokem, který mě napadá, je vymazání dat a vymazání paměti v aplikaci fotoaparátu. Dále bych zkusil vymazat mezipaměť telefonu.
0 Like
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Dobrý den, mám stejný problém u s21fe a už rok se to nevyřešilo. Prostě nic a už mě to vytáčí. A že se to už i děje u ultry, tak je to k smíchu. U mě ale fungovalo dočasné řešení v podobě snížení rozlišení videa na FHD30 a nebo u UHD30 vypnout stabilizaci videa. Ale je to ostuda
0 Like
Petr548
Journeyman
Možnosti

Tak jsem provedl vymazání paměti v aplikaci fotoaparátu a mezipaměti telefonu. Zjistil jsem, že mi přišla aktualizace telefonu, což jsem taky provedl. Po spuštění aplikace fotoaparátu se trochu problém spravil. Zkusil jsem odinstalovat aplikaci Fotoaparát assistant, což mělo za následek zhoršení  používání fotoaparátu. Takže jsem ji nainstaloval zpět. Pak jsem dělal další testy. Nakonec jsem došel k tomuto nastavení, které jakž takž funguje - Stabilizace  zapnuta, Auto FPS vypnout, u HEVC pokud natáčím, vypnout HDR10+, v Camera Assistant  Auto HDR vypnout, Automatické přepínání objektivu vypnout.
Snad to někomu taky pomůže.
Každopádně, je tam stále vidět při pohybu při natáčení videa jemné sekání, což by u tak drahého telefonu být nemělo, což považuji za docela velký problém. Uvidím, jaké budou další aktualizace, pokud se něco nezmění, telefon prodám a změním značku. telefonu 

Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Mě jenom pomůže úplné vypnutí stabilizace, nebo přepnutí na nižší rozlišení. Jinak nic... A taky mě to štve. To jak budu v budoucnu kupovat jiný mobil, tak hodně budu zvažovat, zda nepřejdou k jinému výrobci. Tohle co se děje je ostuda.
0 Like
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Dobrý den,

Stále je vidět sekání videa? Můžete mi prosím poskytnout ukázku? Zkuste také použít jinou aplikaci pro fotografování a videa.

Děkuji.
0 Like
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
@Zdeněk19 vám také se seká hodně video? Mohu vidět ukázku? Já s tím nemám problém na S23 Ultra.
Petr548
Journeyman
Možnosti

V tom videu jde vidět, že obraz není plynulý.  Jinak jsem vyzkoušel několik aplikací, výsledek je stejný.

0 Like
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Zdravím, já jsem to tu tak půl roku zpět hrozně řešil, poslal plno videí a plno screenshotů. Tady mám pár screenshotů, kde jsem v minulosti natočil několik videí v UHD 30fps a u všech ty fps prostě spadly. Nikdy jsem to neviděl a myslím si, že to kleslo kvůli těm zásekům. Od té doby jsem moc nenatáčel, když už, tak hlavně ve FHD30, kde ty záseky nejsou. Ale je to ostuda, že mobil za 20k nezvládá 4k video...1715494031949.jpg1715494031965.jpg1715494031991.jpg
0 Like
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
https://youtube.com/shorts/pjj5MjutbPM?si=iicu7zUazG4sNpui

Tady jsem našel původní video, kde jsem záseky popisoval dříve. Jen je nahráté na youtubu.
0 Like