Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

úvodná animácia note10+ a buds 2

(Téma vytvořeno: 21-12-2021 11:13 PM)
363 Zobrazení
Barbarossa_crw
Explorer
Možnosti
Dobry deň, prosím o radu, mám buds 2 a nezobrazuje sa mi úvodná animácia, neviem či som to správne nazval ale je to keď otvoríte puzdro na slúchadlách a zobrazi sa Vám na telefóne animácia kde sú uvedené informácie o batériach v slúchadlách a púzdre. Na starých buds sa mi to zobrazovalo ale u týchto nových buds 2 nie.

Prosím viete niekto čo stým, skúšal som odinštalovať smart things a galaxy wear aplikaciu odpalároval som slúchadlá a nepomohlo to.

Ďakujem za každú radu.

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Našel jsem TIP, že někomu pomohlo v Nastavení->Připojení-> Další nastavení připojení zapnout položku Hledání nedalekých zař.


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

11 Odpovědi
Barbarossa_crw
Explorer
Možnosti
presne toto mam na mysli : )Screenshot_20211221-225602_YouTube.jpg
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti
Dobrý den, plugin asi nainstalovaný a aktuální máte, že? Nemáte třeba nějaký aktivit nebo bezpečnostní aplikaci, která by bránila ostatním aplikacím v zobrazení nahoře?





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Barbarossa_crw
Explorer
Možnosti
Dobrý deň, ďakujem Vám za odpoveď, áno plugin mam a aktuálny, bezpečnostnú aplikáciu nemám, len klasický antivirus ale snažím sa odstraňovať aplikáciám prístup viac menej ku všetkému čo sa dá ale je potom zvláštne že pri súčasnom nastavení sa mi animácia zobrazovala pri 1 verzii buds a pri novych buds 2 nie. To je na tom pre mňa zvláštne.
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Je to zajímavé, ale mám právě pocit, že u Buds2 se použil jiný plugin, než u starších a je tedy možné, že co funguje s prvními Buds, může se u dvojky chovat jinak.

Zkuste ten antivir na chvíli deaktivovat, případně zkuste bezpečný režim (https://eu.community.samsung.com/t5/samsung-lounge/tipy-triky-pec-n%C3%A1m-spadla-aneb-kdy%C5%BE-n%C...), jen upozorňuju, že start do bezpečného režimu přenastaví pár věcí, jako např. výchozí launcher.

Jaký antivir používáte? Obecně ESET je sice dobře hodnocený, ale je také poměrně problémový.

Zkuste ještě jednu věc, a to Nastavení -> Aplikace, nají ten plugin pro Buds2 a ověřit, že má oprávnění zobrazení nad ostatními aplikacemi.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Barbarossa_crw 

A aplikaci Smart Things jste opět nainstaloval? Mám dojem, že tato animace právě souvisí s touto aplikací. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Barbarossa_crw
Explorer
Možnosti
Dobrý deň, áno mám ESET, po deaktivacii a ani po odinštalovaní antivíru to nepomohlo.

Skúsil som bezpečnostný režim nepomohlo to.

Povolil som všetky opravnenia aplikacii galaxy wearable, smart things a plugin buds 2 a nepomohlo to. 🙂🙂

a to zobrazenie nad ostatnými aplikáciami som nenašiel, posielam screenshot z pluginu.


Myslím, ze pomôže len vymazať nastavenie telefónu do pôvodného, takže Vás už stým nejdem zaťažovať, 🙂

Ďakujem Vám za Váš čas.Screenshot_20211222-092201_Settings_110578_1640161329.jpg
0 Like
Barbarossa_crw
Explorer
Možnosti
Áno samozrejme aplikáciu smart things mám nainštalovanú.
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Děkuji, jen pro jistotu jsem ověřoval. Nastavení Zobrazit nahoře naleznete ve spodní části nastavení aplikace - viz. Galaxy Wearable

Screenshot_20211222-095106_Settings.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Barbarossa_crw
Explorer
Možnosti
Ďakujem Vám, už som to našiel a mám to povolené.
0 Like