Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z aplikacja poczta.

(Temat utworzony: 14-01-2018 12:34 PM)
4416 Wyświetlenia
dareckip
Journeyman
Opcje

Witam. Czy ktoś miał lub ma problem z aplikacją poczta. Mam samsung note 4 i po aktualizaji nie można nic wysłać. Z odbieraniem poczty nie ma problmu ale jeśli chcę przesłać dany email wyskakuje ikona "ładowanie wiadomości" i nic się nie dzieje. 

Próbowałem resetować program i nic to nie pomogło.  Chyba to problem z softem, wnioskuję to po tym że niedawno wgrało się nowe u mojej żony na innym note 4 i jest to samo.

Możecie coś poradzić? Screenshot_2018-01-06-18-36-54.png

 

 

 

87 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Sprawdź czy pod trzema kropkami w górnym rogu w aplikacji nie ma opcji "kontakt z nami". Przez tę zakładkę można zgłosić problem z aplikacją.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dareckip
Journeyman
Opcje

Niestety nie ma. Jest tylko pomoc ale to opis poszczególnych opcji w aplikacji. 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@dareckip

Skorzystaj z aplikacji Samsung Members, w tym temacie jest to opisane: https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-mobilne/Znalaz%C5%82e%C5%9B-b%C5%82%C4%85d-Zg%C5...


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Rozwiązanie
dareckip
Journeyman
Opcje

Poszło, mam nadzieje ze pomoże.  

Dzięki za pomoc.

F_T
First Poster
Opcje

Odinstaluj Android System Webview.  Niestety aby problem nie powracał trzeba zablokować automatyczne aktualizacje w sklepie Play.

dareckip
Journeyman
Opcje

No i stało się. Po kilku tygodniowej dobrej pracy urządzenia telefon zaczął się grzać. Wszelkie próby przywrócenia normalnej pracy reset, wymiana baterii itp. Telefon w ciągu około 4h rozładowywał baterię do zera, później nie chciał się uruchomić. Po podłączeniu ładowarki trochę trwa zanim pokaże że ładuje. Po oddaniu do serwisu diagnoza to płyta główna do wymiany.

Po 2 latach i jedym miesiącu telefon na części, po prostu zalamka 😣😭 koszt naprawy przewyższa jego cenę a gwarancji producenta już nie ma 😢

0 Like
Intryga
Student
Opcje
Działa dzięki za pomoc
0 Like
AngDusz
Student
Opcje

W jaki sposób ustawić sposób kasowania maili w aplikacji SAMSUNG EMAIL.

 

Chciałbym aby poczta była usuwana tylko z telefonu i nadal pozostawała na serwerze. 

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @AngDusz,

Skonfiguruj pocztę używając protokołu POP3. Wejdź w Ustawienia -> Chmura i konta -> Konta -> Usuń aktualne konto E-mail. Następnie "Dodaj Konto" -> E-mail -> Wpisujemy adres e-mail i klikamy na dole "Konfig. Ręczna" -> Typ konta "POP 3".

0 Like
AngDusz
Student
Opcje

Jest to jakieś rozwiązanie, ale połowiczne. Zależy mi na tym by poczta wysyłana z telefonu pojawiała sie na moim koncie pocztowym więc muszę mieć IMAP.

 

Da się to jakoś ustawić?

 

0 Like