Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

USTAWIENIA APARATU-PRO

(Temat utworzony: 11-09-2022 12:26 PM)
1692 Wyświetlenia
Max739999
Student
Opcje
W moim samsungu a32 w aparacie w ustawieniach PRO brak możliwościu ustawienia czasu ekspozycji, w ogóle czegoś takiego nie ma. Ktoś pomoże rozwiązać problem. Dodam, że ustawienia aparatu do fabrycznych robiłem. Czy samsung już tego nie ma w ustawieniach? W sumie

image


 od zakupu tego nie było. Telefon ma wszystkie aktualizacje.
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Max739999, Ten model nie obsługuje takiej funkcji. Tryb Pro w Galaxy A32 jest ograniczony w porównaniu do wyższych modeli. Aktualizacja raczej nic nie zmieni w tej kwestii.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

56 Odpowiedzi
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Max739999, Ten model nie obsługuje takiej funkcji. Tryb Pro w Galaxy A32 jest ograniczony w porównaniu do wyższych modeli. Aktualizacja raczej nic nie zmieni w tej kwestii.


Max739999
Student
Opcje
Dziękuję, chociaż uważam, że czas naświetlania to powinien być standardem. W gorszych modelach telefonów to już było. Masakra co ten samsung robi. Dziękuję za odpowiedź.
0 Like
pdurka
Voyager
Opcje
ale to nie koniec świata! pobierz w sklepie Google Play manual camera, albo wpisz camera raw w galaxy store, jak widzisz to pobierz i będziesz miał.
0 Like
pogrzebacz
Student
Opcje

Posiadam A20e i przed aktualizacją Androida do 11, w trybie PRO było dużo więcej opcji, w tym możliwość ustawienia czasu ekspozycji.

0 Like
pogrzebacz
Student
Opcje

W Manual Camera tej opcji nie ma, chyba że w wersji płatnej. Przed aktualizacją Androida ta funkcja była normalnie dostępna, teraz jej nie ma - więc albo kup nowy aparat albo zainstaluj płatną aplikację. To jest jawna kpina z użytkowników! Wstyd.

0 Like
pdurka
Voyager
Opcje
ciekawe czemu to wycofali? 🤦🏼‍♂️ niech samsung wyjaśni.
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pogrzebacz Jesteś pewna, że było więcej opcji?

pogrzebacz
Student
Opcje

Jestem PEWIEN na 100%. Funkcja ustawienia czasu naświetlania była jednym z kryteriów wyboru urządzenia. Lubię mieć pod ręką aparat, którym mogę robić ciekawe zdjęcia w nocy, czy "łapać" błyskawice podczas burzy. Zniknęło też z trybu PRO kilka innych funkcji, np. manualny focus (ustawianie ogniskowej).
 Żeby było ciekawiej, nie istnieje żadna darmowa aplikacja do robienia zdjęć, z taką funkcją.
 Z dnia na dzień, wraz z PRZYMUSOWĄ aktualizacją Androida straciłem jedną z najważniejszych dla mnie opcji, nie zyskując nic przydatnego w zamian. Czuję się oszukany przez Samsung, i mam wrażenie że w ten sposób chce mnie zmusić do zakupu płatnej apki lub nowego urządzenia.
Nie trawię takich zagrań poniżej pasa, dlatego już nigdy nie zakupię żadnego smartfona tej marki.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@pogrzebacz  Dzień dobry 

Jaki to model telefonu?

Proszę zrobić zrzut ekranu z widocznymi dostępnymi opcjami z aparatu w trybie pro.