Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Ustawienia AOD OneUI 6.1 na S23 Ultra.

(Temat utworzony: 28-03-2024 06:52 PM)
3999 Wyświetlenia
Dejw2077
Navigator
Opcje
Cześć, po aktualizacji do OneUI 6.1 zauważyłem, że zniknęła opcja personalizacji Always On Display.
Wiedziałem, że nowego stylu AOD z S24 nie dostaną S23, ale mi całkowicie opcje dotyczące zmiany stylu zegara zniknęły.

Z poziomu Galaxy Themes mogę coś wybrać, ale z poziomu ustawień nic, opcja jakby wyparowała.

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
SG-1
Helping Hand
Opcje
0 Like
148 Odpowiedzi
Rck2011
Journeyman
Opcje
Mam ten sam problem. Zauważyłem też że zniknęła opcja tak jakby "niewidzialnego paska nawigacji"
Dejw2077
Navigator
Opcje
Trzeba w module NavStar w Good Lock kliknąć odpowiednią opcję i wrócą ustawienia do "Pasek Nawigacji".
Rck2011
Journeyman
Opcje
Niestety nie chodzi o to, ta opcja była w normalnych ustawieniach.
Ustawienia>Wyświetlacz>Pasek nawigacji i można było wybrać opcję "Przyciski" albo "Gesty przeciągania". I gdy wybrało się "Gesty przeciągania" to można było wybrać dodatkowo, "Przeciągnij od dołu"(tej opcji właśnie nie ma, i o to zniknęło po aktualizacji) albo "Przeciągnij od lewej/prawej strony i od dołu" (ta opcja nadal jest).
Dejw2077
Navigator
Opcje
Te 3 gesty przeciągane tylko od dołu?
0 Like
Rck2011
Journeyman
Opcje
Tak
0 Like
Dejw2077
Navigator
Opcje
A to mnie w ogóle dziwi, że ktoś z tego korzysta, mało intuicyjne dla mnie.
Podobno to kwestia aktualizacji NavStar i ma być wrzucone.
Rck2011
Journeyman
Opcje
Ja zawsze miałem to włączone z tego względu, że nie wyświetlało się nic na dole i estetycznie mi to pasowało. No i oczywiście z przyzwyczajenia, bo miałem to zawsze włączone od Galaxy note 8.
Dejw2077
Navigator
Opcje
Ja na Note10+ spróbowałem te gesty i od razu usunąłem. Czekałem aż wprowadzili te obecne "ala iPhone'owe".
I jak widać na zrzucie, nic na dole nie wyświetla się, po prostu przesuwam sobie w okolicy środka (lewo prawo przesuwam ostatnie aplikacje - o tym mało kto wie z tego co zauważyłem).
0 Like
Rozwiązanie
SG-1
Helping Hand
Opcje

@Dejw2077 

można modyfikować zegar na ekranie blokady (czcionka kolor styl) i te zmiany również będą na AoD tylko tak zmienisz

@Rck2011 

tu https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-i-us%C5%82ugi/pasek-nawigacji/td-p/6089962/page/15  i tu masz odpowiedź https://eu.community.samsung.com/t5/seria-galaxy-s23/aktualizacja-ai-oneui-6-1-znikn%C4%99%C5%82y-pr...

0 Like