Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z aplikacją Chrome - Galaxy A7

(Temat utworzony: 19-09-2019 11:19 AM)
1849 Wyświetlenia
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Witam wszystkich. Przeglądarka Chrome na Galaxy A7. Pojawiła mi się dziwna sytuacja. Aplikację Chrome mam wyłączoną a ona co jakiś czas próbuje się sama aktualizować. Od czasu do czasu samoistnie uruchamia się instalacja o treści: Instalacja Język aplikacji przeglądarka Chrome. Po jej zainstalowaniu pojawia mi się przeglądarka Chrome. Nie byłoby to nic dziwnego gdybym tą aplikację miał włączoną. Jednak nie korzystam z niej i mam ją wyłączoną. Zdarza się to jeden do trzech razy dziennie. Tą automatyczną aktualizację można anulować w trakcie. Jednakże trzeba zwracać uwagę bo pojawia się nagle. Zaznaczam, że te cyrki zaczęły się w sierpniu. Około miesiąca po lipcowej aktualizacji z poziomem zabezpieczeń z czerwca. Może ktoś z was ma podobne problemy?

Drogi @petruswojcik, jeden problem powinien oznaczać jeden temat. Nie zakładajmy takich, które zbierają globalnie wszystkie problemy ze wszystkimi aplikacjami :smiling-face: Edytowałem Twój post //DamianK

0 Like
Przejdź do rozwiązania
49 Odpowiedzi
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@kondziu_gb, spróbuj wykonać zabiegi Wipe Cache Partition oraz Repair Apps, podsyłam instrukcję, jak to zrobić, przeczytaj uważnie do końca: https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like
skolsiwo
Voyager
Opcje
Wygląda to trochę, jak jakaś spowolniona animacja przeładowania strony.
__________________________________
If you want to be a hero, just follow me.
0 Like
ktoselk
Explorer
Opcje
Witajcie.
Mam problem z otwieraniem stron internetowych. Posiadałem s21 i przed ten problem kupiłem s24 lecz na nowym telefonie mam kompletnie to samo..... to jest straszne. 
Mowa o tym że jak chce nacisnąć na dany link to mi wyswietla się błąd. Nie ładuje się strona. Dołączam dwa zdjęcia dla przykładu ( wpisuje w Google leroy Merlin. Pojawia się pierwsza strona która naciskam piczym Pojawią się komunikat.
Pomóżcie proszę.

image


image


0 Like
Bloodhound-PL
Pathfinder
Opcje

Wygląda na blokadę treści reklamowych. Możesz mieć ustawiony niestandardowy DNS lub jakiś inny bloker reklam w przeglądarce w formie wtyczki lub natywnych ustawień przeglądarki. 

Ustawienia DNS sprawdzisz otwierając w telefonie: Ustawienia->Połączenia->Więcej ustawień połączenia->Prywatny DNS. Ustaw na Wyłączony lub Automatyczny.
W przypadku przeglądarki poszukaj opcji blokowania reklam w jej ustawieniach i ją wyłącz.

Rador
Apprentice
Opcje
Jest ważna kwestia czy to występuje tylko w danej sieci, np. routerze. Rzeczywiście AB też może przeszkadzać
0 Like
patyczak
Big Cheese
Opcje
Wpisz normalnie adres. Linki sponsorowane nie prowadzą bezpośrednio do strony.
Selixo
Troubleshooter
Opcje
Wyłącz adblocka.
0 Like
Paul_BoR
Navigator
Opcje
Dokładnie AD i po temacie lub inną app typu Avast, w zakresie przekierowania z linku, napewno pomoże i będzie działało. Sami najpierw się chronimy przed reklamami a później się dziwimy. To nic nie normalnego życie 😅
0 Like
Bartollo101
Apprentice
Opcje
Witam mam pewien problem otóż gdy odpalam telefon dokładnie samsung s20 fe 5g to otwierają mi się różne strony na przeglądarce chrome dlatego prosił bym o pomoc ponieważ już odinstalowywałem czyściłem dane chrome i nic nie działa 
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Problem pojawia się po ponownym uruchomieniu telefonu? Spróbuj na początek wykonać wipe cache partition. Zabieg nie usuwa żadnych danych z telefonu.

[Poradnik] Jak wykonać zabieg wipe cache partition?
https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...