Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Ochrona przed "zamknij wszystkie"

(Temat utworzony: 14-04-2022 07:07 PM)
4685 Wyświetlenia
Piotr53
Journeyman
Opcje

Siema wszystkim!

Kupiłem sobie jakiś czas temu Samsunga Galaxy A52 i cały czas nie mogę znaleźć jednej użytecznej funkcji. Na załączonym ekranie widać menu ostatnich i otwartych aplikacji. W każdym telefonie jaki miałem do tej pory w rogu aplikacji można było kliknąć kłudeczkę, żeby przycisk "zamknij wszystkie" nie zamykał tych wybranych aplikacji. Czy Samsung nie ma tak podstawowej i przydatnej opcji? Sprawia to, że zamykanie miliona otwartych aplikacji staje się mega upierdliwe, bo niektóre aplikacje muszą być cały czas odpalone w tle (np.

Screenshot_20220414-190142_One UI Home.jpg

Spotify, Zepp Life) i ciągle ich włączanie jest irytujące 😕

Przejdź do rozwiązania
71 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Na wszystkich trzech telefonach Galaxy S22 Ultra, S20 FE oraz Z Fold3 mogę zablokować więcej niż jedną aplikację.


TomaszHorski
Pioneer
Opcje
Na s10 można zablokować jedną aplikację pomimo tego że telefon ma 8 pamięci RAM. Nie rozumiem tego 😞
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje
MroziQ
Journeyman
Opcje
Cześć, czy ktoś ma podobny problem i nie może użyć opcji "Nie zamykaj" w widoku otwartych aplikacji do więcej, niż jednej aplikacji? Gdy zablokuję jedną, dowolną apkę do opcja ta jest niedostępna dla każdej innej. Limit to po prost 1 aplikacja. Na S21 Ultra pamiętam, że mogłem blokować tyle aplikacji, ile chciałem. Teraz na S22 Ultra mam ten limit... Jak to zmienić?


image

r08ert
Pioneer
Opcje
Dzięki Tobie po prawie 2 latach z Samsungiem dowiedziałem się, że istnieje taka opcja 😅 Co ciekawsze, na S20 FE 5G (z Androidem 12) mogę blokować dowolną liczbę aplikacji, a na S7+ (z Androidem 12L) już tylko jedną. Jedyne co przychodzi mi to głowy, że zmienili to w którejś wersji systemu 😏
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Wygląda na to, że możliwość blokowania więcej niż jednej aplikacji zależy od telefonu. Sprawdziłem na modelu Galaxy Z Fold4 z najnowszym oprogramowaniem i mogę blokować więcej niż jedną aplikację.


wahadlo
Navigator
Opcje
Pytanie do posiadaczy S21 5g. Czy u was jest możliwość zaznaczenie większej ilości aplikacji do Nie zamykania ich ? 

image


0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, z tego co sprawdziłem to można zamknąć tylko jedną aplikację
wahadlo
Navigator
Opcje
To właśnie dziwne. Bo ma S8 mogłem zaznaczyć kilka i miało to sens. Na S21 myślałem że to one ui 4 był problemem. Ale po aktualizacji do 5 nadal bez zmian
0 Like
Drd0
Helping Hand
Opcje
Witaj, w s21 ultra mogę ustawić 3 aplikację "nie zamykaj"