Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Brak wbudowanego rejestratora ekranu w telefonie

(Temat utworzony: 21-09-2022 04:30 PM)
993 Wyświetlenia
milosz2705
Navigator
Opcje
Cześć. Chcąc coś nagrać, nie mogłem tego zrobić, ponieważ nie mam nawet takiej opcji, a moja koleżanka już ma. Czy to zależy od modelu telefonu? Koleżanka ma Galaxy A33 5G, ja Galaxy A13.

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@milosz2705 Witam. Dokładnie. A13 nie posiada rejestratora ekranu A33 5G już tak. Nie wszystkie telefony mają tą opcje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 Odpowiedzi
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@milosz2705 Witam. Dokładnie. A13 nie posiada rejestratora ekranu A33 5G już tak. Nie wszystkie telefony mają tą opcje.
milosz2705
Navigator
Opcje
A jest jakiś dobry odpowiednik rejestratora?
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Powiem Ci ze nie testowałem żadnego, więc pewnie musiałbyś popatrzeć coś w Sklepie Play.
0patry
Student
Opcje
Cześć! Mam problem nie jestem w stanie nagrać ekranu wbudowanym w telefony rejestratora w ustawieniach mam tylko opcje zrzuty ekranu i nie mam takiej opcji w szybkich opcjach.
(Mam telefon a32 4g)
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@0patry  Opcja jest dostępna Galaxy A32 5G.  Nie wszystkie telefony mają tą opcje.

Zrzut ekranu 2023-05-06 171429.png

01Angel21
Student
Opcje
Mam samsunga A32 4g i nigdzie nie widzę nagrywania ekranu, nawet gdy szukam go w panelu lub w dodawaniu przycisków. Serio nie wiem co robić
0 Like
01Angel21
Student
Opcje
Właśnie robiłam jak kazali ale nadal tego nie widzę
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@01Angel21  Galaxy A32 4G nie ma wbudowanego rejestratora ekranu  a ma tylko  Galaxy A32 5G. Więc nie masz co szukać swoim telefonie.