Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Pomiar snu, rozładowywanie baterii galaxy watch

(Temat utworzony: 01-06-2019 03:09 PM)
3434 Wyświetlenia
Baśka
Journeyman
Opcje

Witam,

Nie znalazłam nigdzie podobnego tematu, stąd utworzenie nowego. Od jakiegoś czasu posiadam galaxy watch 42mm. To kolejny zegarek do kolekcji, mam z nim jednak mały problem. Podczas monitorowania snu cała bateria rozładowuje się, wczoraj np stan bateri przed snem wynosił 63%, o godz 3 w nocy zegarek już był rozładowany i wyłączony. Przy codziennym użytkowaniu, ciągłym podłączeniu to tel jego czas działania to średnio 30 godz. Co może być przyczyną rozładowania? Dodam że dzieje się to któryś raz z kolei.

Dzięki za odp i przepraszam jeśli był już podobny temat.

0 Like
9 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Baśka, Czy instalowałaś jakieś dodatkowe tarcze lub aplikacje firm trzecich z Galaxy Store ?


Baśka
Journeyman
Opcje
Tak, tarcze. Myślisz, że ro może być powód? Nawet jeśli w ciągu dnia działanie na baterii jest prawidłowe?
0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Baśka, tarcze mogą mieć wpływ na zużycie baterii. Zastanawiające jest jednak to, że szybkie rozładowywanie baterii następuje tylko w nocy. Dla pewności odinstaluj dodatkowe tarcze i sprawdź zachowanie zegarka.


Baśka
Journeyman
Opcje

Dzisiaj kolejne podejście, usunęłam tarcze i przed snem 63% bateri, rano 49% :smiling-face: pomogło! Nadal jednak dziwny jest fakt "nocnego pożerania". Szkoda tylko, że nie można zobaczyć konkretnej apk, która jest winowajcą całej sprawy.

Dzięki za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie, ale to już chyba inny post, a mianowicie "blokady kontynentalne". Jak to usunać? Zegarek kupiony na ebay (nieświadomy zakukup prezentu). Niczego nie moge znaleźć...podpowiecie?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Baśka jaki masz problem z bolkadą? Możesz napisać coś więcej?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Baśka
Journeyman
Opcje

Samsung gear2. Kupiony na ebay z USA. Po raz pierwszy włączony w PL i połączony z tel. Powiadomienia, sms, apk, możliowość odp działa prawidłowo, nie działa za to pomiar pulsu, lieczenie kroków-wszystko co z tym związane. Wyświetla się komunikat że nie pomiar nieprawidłowy. Próbowałam wgrać nowego softa, uruchomienia tel zaznaczając kraj jako USA i wszystko co przyszło do głowy-nic niestety nie podziałało. Rozmawiając z przedstawicielem Samsung usłyszałam że jest blokada kontynentalna i ewentualnie może serwis. Zegarka nie opłacało się odsyłac, leży nie używany w szafce.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Baśka odezwij się do mnie na privie, spróbujemy coś wymyśleć. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Baśka
Journeyman
Opcje

Przedstawiciel wspomniał również, ze blokada nakladana jest ze wzgledu na to, aby nie dokonywac zakupy sprzetu "po taniości" i nie dedykowanego na dany kontynent. Osoba, która kupowała to jako prezent nie miała o tym pojęcia, a koszta cła i samego zegarka były takie same jak w sumie zakup u nas. 

Ogólnie zegarek działa, ale tylko do powiadomień, nie działają funkcje pomiarowe. W pierwszej odp, powinno być ze zegarek był uruchamiany ze wskazaniem kraju USA.

0 Like
MisiaczekM
Pioneer
Opcje

@Baśka  napisał(a):

Dzisiaj kolejne podejście, usunęłam tarcze i przed snem 63% bateri, rano 49% :smiling-face: pomogło! Nadal jednak dziwny jest fakt "nocnego pożerania". Szkoda tylko, że nie można zobaczyć konkretnej apk, która jest winowajcą całej sprawy.

 

Można zobaczyć... Wchodzisz w apkę Galaxy Wearable, potem w Bateria, i tam pokazuje, która aplikacja najbardziej wykożystała baterię. Sprawdź tak sytuację przed snem, a potem rano.