Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Powiadomienia Galaxy Fit

(Temat utworzony: 25-06-2019 09:28 AM)
1167 Wyświetlenia
musiol1983
Apprentice
Opcje

Witam serdecznie.

Od dwóch dni posiadam opaskę jak w temacie. Kiedy jestem w zasięgu BT telefonu (S9) powiadomienia pojawiają się na opasce bez problemu. Natomiast w momencie gdy jestem poza zasięgiem i ktoś do mnie dzwonił czy pisał czy pojawiło się na telefonie jakieś inne powiadomienie to po ponownym połączeniu (zbliżeniu do telefonu) nie otrzymuje tego powiadomienia na opasce. Czy jest to normalne zachowanie czy jednak opaska powinna po ponownym połączeniu z telefonem pokazać wszytskie powiadomienia które są wdanej chwili aktywne na telefonie ?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @musiol1983 

 

Jest to w pełni normalne zachowanie opaski. 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 Odpowiedzi
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @musiol1983 

 

Jest to w pełni normalne zachowanie opaski. 

 

musiol1983
Apprentice
Opcje

Dziękuję za odpowiedź. A jest jakaś szansa że zostanie taka funkcjonalność dołożona ? Ewentualnie czy jest gdzieś jakaś forma wysłania producentowi sugesti w tym temacie ?

0 Like
PawełN
Navigator
Opcje

Cześć @musiol1983 , 

Wszystkie sugestie warto przekazywać przez aplikację, która ma daną funkcją zarządzać :winking-face: 

W tym wypadku będzie to Galaxy Wearable > Trzy kreski po lewej stronie > Kontakt z nami > Tutaj pokusiłbym się o wpisanie tego jako "Raporty o błędach". 

 


Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla