Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy watch - aktualizace

(Téma vytvořeno: 09-12-2018 10:12 PM)
1423 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Včera byla vydána nová aktualizace pro galaxy watch 🙂

 

- vyřešen problém se spárováním s mobilem

- zvýšená efektivita baterie při NFC

- zlepšena přesnost a připojení GPS

0 Like
19 Odpovědi
Pamela68
Voyager
Možnosti

U mně proběhla aktualizace bez problémů. Jako první bych při problémech zkusil reset. (Podržet tlačítko "domů" déle než 7 sekund) Pak zkontrolovat veškeré nastavení hodinek, jestli není něco  vypnuté/přepnuté jinak než před aktualizaci 👍

0 Like
bazarprodej
Journeyman
Možnosti

Spis jestli nemam problem v telefonu... tam jsem jeste reset nedelal...

0 Like
Pamela68
Voyager
Možnosti

Restart  telefonu by rozhodně uškodit neměl, jednou za čas ho preventivně taky dělám 👍😁

0 Like
bazarprodej
Journeyman
Možnosti

Jooo mohl za to telefon.. po restartu se aktualizace stahla okamzite.. 🙂

0 Like
Pamela68
Voyager
Možnosti

Screenshot_20181212-125159_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

 

Pamela68
Voyager
Možnosti

Výdrž při mém běžném používání 👍Doma je mám sundané, nespím s nima, GPS vypnuté .

0 Like
janmatej2008
First Poster
Možnosti
Prosím vyřešit problémy s výškoměrem.Meril nesmyslné hodnoty, teď už vůbec nefunguje.Nemuze načíst nadmořskou výšku a ručně nejde nastavit.Jak čtu ve fóru tak spoustu lidí má podobné problémy.Za nápravu předem děkuji s pozdravem Karel Pospíšil
0 Like
ital2
First Poster
Možnosti

Výškoměr již sem taky řešil a bez výsledného úspěchu. Po aktualizaci na Tizen 4 přestal úplně fungovat. Dá se poslední aktualizace hodinek nějak odstranit? Před tím vše fungovalo dobře, diky

0 Like
calvero1
Explorer
Možnosti

po nove aktualizaci fw nelze aktualizovat health, timto nelze spustit gps, výškoměr, barometr, podlaží, wifi atd

0 Like
ludekfrydl
Student
Možnosti

Stejný problém.. při nabíjení mi zhasla obrazovka a hodinky nejdou...nejdou zapnout nabíjet nic...co stim?

0 Like