Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 05-09-2019 12:25 PM)
719 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
370 Odpovědi
zapato
Journeyman
Možnosti

Jo, taky jsem se divil.:thinking-face:

zapato
Journeyman
Možnosti

Jo, taky jsem se divil.:thinking-face:

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Výdrž hodinek, při režimu displeje v odstínech šedi 🙂 Screenshot_20190905-122511_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

S23 ultra 512GB
0 Like
Daveman01
Navigator
Možnosti

Chci se zeptat jakou apku mám použít abych viděl ušlé kroky za měsíc. Samsung health nikde neukazuje celkový počet kroků. Chtěl bych například za 2 měsíce ujít 190000 kroků, jak si pak v hodinkách najdu celkový součet? Lze kroky počítat po dni a někde sečíst :winking-face:, ale neexistuje aplikace, která to udělá s daty z hodinek sama? Díky za tipy 😉

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Jde to v telefonu. Klikneš na kroky, trendy a pak měsíce

Screenshot_20190924-104323_Samsung Health.jpg



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den :smiling-face:

 

Jde to aplikaci v telefonu jak píše @Libb 

 

A celkový přehled měsíčních kroků jde sledovat pokud se připojíte do měsíční vývzy Together v Samsung Healt. Ta má základní cíl 200 tis kroků a můžete sledovat svůj pokrok.

Screenshot_20190924-104936_Samsung Health.jpg

 

 


fajn-Snek-podpis-B


AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ano, ale to ukazuje jen průměrný počet denních kroků v měsíci, na to jsem také koukal. Bohužel to neukazuje, že za září ušel třeba celkem 100.000 kroků....

 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Aha fakt, na druhou stranu násobení *30 je asi menší problém, než to sčítat po jednom :smiling-face:



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Daveman01
Navigator
Možnosti

Ještě můžeš do Excelu psát denní kroky a na konci měsíce sečíst. :smiling-face: Hold tady to S-healt nemá dopracováno, když ty informace jsou k dispozici tak proč se nezobrazují? Tak jak vidím tak apka na tohle asi není. Jinak díky za tipy, ale o průměrných krocích jsem věděl. Já chtěl reálný počet. Např. Notify and fitness for Amazfit (kolegá má Amazfit hodinky), tam jde vše hezky vidět. Hold tohle by chtělo upravit. Pokud to někdo čte ze Samsungu, tak by bylo fajn to předělat ty reporty a statistiky. Určo by to pomohlo více lidem ne jen mě. Dále nechápu proč si nemůžu udělat výzvu na více než 100 000 kroků.:face-with-tears-of-joy:

0 Like
J_J
Apprentice
Možnosti

ahoj,

poradil by mi někdo prosím jak správně nastavit BT. V autě se mě dříve připojí k HF auta hodinky  než telefon (Huawei) a nejde mi pak prohodit, aby byl s HF v autě primárně telefon. Pokud vypnut na hodinkách BT pak se propojí telefon - zapnu BT na hodinkach a ty se dokáži propojit i s telefonem. 

Druhý problém mám s WIFI - přestože mi píše na hodinkách intenzita signálu -velmi silná a následně "k síti xxx se nelze připojit, mám doma chráněné heslem, ale nikde mi to u hodinek nenabízí zadání hesla. Synchronizaci s samsung účtem jsem vypnul.

předem děkuji

 

 

0 Like