Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 06-02-2019 07:38 PM)
2277 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
370 Odpovědi
Ptak
Journeyman
Možnosti

Založit nový účet pomůže. Měl jsem stejný problém a dočetl jsem se o tomhle na globálním fóru, tak jsem to zkusil a pomohlo to. 

Annie42
First Poster
Možnosti

Ahoj.

Majiteľkou hodiniek Samsung Galaxy Watch (Rose-gold) som dva týždne. Stále objavujem ich možnosti. Čo sa týka notifikácií, Whatsapp, Gmail, Viber aj Signal fungujú, odpovedám bežne na správy cez hodinky. Čo sa týka sms, predpokladám, že je problém v tom, že mobil mám Huawei. Notifikácia sms príde, správu si prečítam, ale v telefóne moju odpoveď nezaznamená, kdežto u ostatných aplikácií sa správy odoslané z hodiniek v mobile zobrazia. Viete mi to prosím niekto potvrdiť alebo vyvrátiť? Ďakujem :smiling-face:

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

To je divné. JEdna věc je, že nejde posílat nové zprávy a procházet staré, ale pokud přímo odpovídáte na přijatou SMS, mělo by to jet.

Umí váš telefon odpověď na SMS přímo z lišty? Nějak takto? Pokud ano, mělo by to fungovat, protože ty ostatní aplikace jedou na podobném principu.

1548413400624.png1548413408891.png






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Annie42
First Poster
Možnosti

Ďakujem za mega rýchlu odpoveď. No priznám sa, že po tomto som ešte nepátrala, ale pozriem sa na to. Dám vedieť výsledok. 

0 Like
Annie42
First Poster
Možnosti

Taaakže....môj telefón pravdepodobne (skúšala som nájsť v nastaveniach sms) nedokáže odpovedať priamo z lišty...

0 Like
Fafos
First Poster
Možnosti

Kdyby někdo sháněl ochranu displaye, tak ja prave aplikoval toto ... Je to sklo, ne folie 3ks za dobrou cenu s dobrymi recenzemi.

0 Like
Jožo
Explorer
Možnosti

No, vypadá dobře.

0 Like
Annie42
First Poster
Možnosti
Tiež ho mám :smiling-face:
0 Like
sroubek
First Poster
Možnosti

Mám dotaz, po párování  Galaxy Watch 46 mm s Huaweim Mate 10 Lite fungují všechny aplikace, včetně zpráv z viberu, sms, a mesengeru? Dá se na ně i odpovídat přímo v hodinkách? A jde zpráva namluvit hlasem? Díky

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Obávám se, že ne. Jde na zprávy odpovědět, ale nepůjde prohlížet historii nebo odeslat zprávu jako první (myslím jsem někde zahlédl zmínku o aplikaci, která to umí, ale nenašel jsem ji).

Diktovat lze pouze anglicky, korejsky a možná ještě nějakými jazyky, mezi kterými ale čeština ani slovenčina nejsou 😞






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro