Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 12-08-2018 11:03 AM)
24455 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
Přejít na řešení
370 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Zdravím Vás,

 

s Huawei bohužel neporadím, s tím nemám zkušenosti. Já mám Note 10+ a Galaxy Watch Active 2 a tam vše funguje na jedničku. Tedy, přijdu do auta a telefon se automaticky spojí s HF auta.

 

Ohledně wifi - doma i v práci mám také wifi chráněnou heslem a do hodinek jsem ji vlastně nemusel nikdy zadávat. Automaticky si pravděpodobně vzala hesla z telefonu, protože když jsem zapnul wifi na hodinkách a nebyl v dosahu telefon, tak mi napsaly, že se připojily k wifi síti a heslo nevyžadovaly. Internet pak na nich normálně fungoval.

 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Hodinky si berou nastavení WiFi z mobilu, ale neumí všechny způsoby šifrování. Jaký způsob zabezpečení WiFI máte?

Mně se třeba nepřipojí v práci, protože neumí ověření vůči Active Directory 😕






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
J_J
Apprentice
Možnosti

no otázkou zda je problém, že si heslo nedokáže načíst z telefonu (Huawei P9) nebo kvůli tomu šifrování...někde jsem četl, že umí jen 2,4Ghz a ne 5Ghz 😞   jaké bych měl tedy doma nastavit šifrování, aby šlo přihlásit?

 

jinak hodinky by se přeci měli umět připojit k wifi i bez připojení k mobilu ne?

 

v autě problém s párováním řeším nyní tak, že vypnu BT na hodinkách....spojí se mi mobil, pak zapnu znovu BT na hodinkách a hodinky se  mi propojí v pohodě s mobilem...jiný postup mi bohužel nefunguje, nepraktické, ale nic jiného mi zatím nejde 😞

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ještě tedy dotaz, proč máte hodinky spárované s autem? Co ty hodinky z auta smazat a tak by se připojil pouze telefon k autu, ale hodinky by byly pořád připojené k telefonu.

 

Libb
MegaStar
Možnosti

Hodinky umí šifrování WEP. WPA / WPA 2.

V práci se třeba přihlašujeme přes Cisco, a to hodinky neumí.

phone.jpgwatch.png

 

Jo a 5GHz opravdu neumí.

 

Ohledně toho auta, jak už zaznělo, proč je máš spárované s autem?






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
J_J
Apprentice
Možnosti

tak wifi už jsem rozchodil (změna šifrování pomohla) - díky - (na 2,4Ghz)

ad. auto - no ono je to asi telefonem než hodinkama - ty hodinky přímo sparované nejsou, auto je vidí ale když jsem je zkoušel připojit jako telefon tak to psalo, že není možné... asi to bere jen jako "sluchátka BT" - trošku tápu v tom nastavení "headseat atd....".... telefon se v tu chvili neumí take připojit....připojí sek autu jen když vypnu BT na hodinkách...nasledně po zapnutí BT na hodinkách k párování s mobilem dojde.  Asi budu muset upgradovat telefon...mam Adroid 7 a na tom nejede ani GAssist -instalace je až od 8+ , tzn. nerozchodím googl assistenta misto bixby 😞

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

No možná by to za upgrade telefonu stálo, co třeba nějaký Samsung :smiling-face: ?

 

Problémem bude, že telefon nedokáže komunikovat s více BT zařízeními najednou. Takže asi pokud sednete do auta, tak telefon je zmatený, ke kterému zařízené má být připojen.


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Takvé telefony existují? Můj (S10+) nemá problém být připojený k hodinkám i sluchátkům nebo auto zároveň. Dokonce jsem zkoušel jednou připojit telefon k autu a zároveň mít sluchátka (řídila manželka). Všechno v pohodě.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Václav2
Journeyman
Možnosti
U moře ti to nikdy nebude ukazovat 0 metrů. A pod vodou ti to nebude ukazovat atmosferický tlak. A v letadle výškoměr taky fungovat nebude. To bys ty hodinky musel vystrčit z okýnka, a to by ti asi nedovolili. 🙂
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Uživatel


@Václav2  napsal:
U moře ti to nikdy nebude ukazovat 0 metrů. A pod vodou ti to nebude ukazovat atmosferický tlak. A v letadle výškoměr taky fungovat nebude. To bys ty hodinky musel vystrčit z okýnka, a to by ti asi nedovolili. 🙂

 


Tak a teď tu o Karkulce (aneb nikdy neříkej nikdy):

20190806_115345.jpg






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro